Zkušený DJ | Petr Berka

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info
Skype:djnasvatbu.petrberka123

DJ na svatbu - Petr Berka

Propagujte i svojí stránku

Svatební weby

SpolupráceDJ svateb - Petr Berka

Petr Berka

Svatební hudba

Mendelssohnův svatební pochod je ohraný.....

Vyměňte klasiku za své originální písně ke kterým máte s nastávajícícm zvláštní vztah.

Pár tipů najdete i v rubrice Hudba na svatební obřad včetně ukázek ve formátu mp3.

Harfista na obřad

Mějte u oběda harfistu?! Mladí harfisté jsou často rádi za každou korunu. Zkuste proto zajít do nejbližší lidové školy umění. Harfista navodí skvělou, slavností a hlavně romantickou atmosféru.

Výslužka na svatbě

Koláčky a další sladkosti jako klasická výslužka? To už dnes není v módě! Zkuste semínka čtyřlístků. Ty rozdávejte při odchodu ze svatební párty domů. Doma si je zasadí do květináče.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Levný amatér nebo ověřená zkušenost na svatební oslavu?

Zkušený DJ moc dobře ví nebo pozná jaká směska lidí se bude na svatbě bavit! Zkušený DJ směřuje hudbu svatební párty tam, kde se lidí nejvíce baví. Ať už to jsou české nebo slovenské hity nebo rockové vypalovačky od Kabátů atd. Zkušený DJ si poradí a připravuje série tak, aby uspokojil hudbou na svatbě co nejširší publikum. 100 lidí - 100 chutí!

Nejhorší je, když si pozvete diskžokeje, který hraje podle sebe a hraje skladby, které se jemu osobně líbí, ale to je samozřejmě špatně!!! Svatební DJ sám vycítí muziku, která bude dobře snesitelná pro všechny hosty. Samozřejmostí je i domluva se svatebčany před svatbou. Jaký styl máte vy osobně rádi a který preferujete. I tak se někdy celý večer odebere jiným směrem. Mějte proto na paměti, že je důležité pobavit Vaše hosty! Písničky, které se líbí Vám, se nemusí líbit i ostatním. Typickým příkladem je nevěsta, která měla za požadavek hrát poslechovky, které nikdo jiný krome DJ neznal. Jsou sice faj, ale tancovat se na ně nedá... Byla na to upozorněna, ale nevěřila, že tancovat hosté prostě nebudou! Ostatní hosté jsou prostě otráveni tím, co Dj na svatby hraje. Vesměs vždy naslouchám, jaká je představě o hudbě na svatební párty. Z toho si pak zkušený DJ na svatbu udělá obrázek a během večera už dobře ví, na co se nejvíce tancuje. Dotyčná nevěsta pak přiběhne a řekne: asi máte pravdu, že se na tyhle písničky nedá tancovat, hrajte tedy podle sebe jak uznáte za vhodné.


Zkušený DJ na svatbu...

 

Je dobré si promyslet hudbu na svatbu, napsat si seznam písniček, které se Vám líbí a během večera určitě zazní, až na ně přijde vhodná doba a chuť lidí na tyto písničky tancovat.

Společně tedy připravíme večer takový, aby se všichni svatebčané dobře bavili. Možno je zahrát i pro babičky a dědečky jejich oblíbené dechovky. Např. 3 až 4 písně a změnit styl. I to je pochopitelně možné. Vše záleží na domluvě a také na důvěře Vámi zvoleného zkušeného DJ.

Pro lepší zábavu během večera doporučuji i Karaoke show.