Zkušený DJ | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Dj a moderátor Petr Berka na Firmy.cz
Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  

 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Levný amatér nebo ověřená zkušenost na svatební oslavu?

Zkušený DJ moc dobře ví nebo pozná jaká směska lidí se bude na svatbě bavit! Zkušený DJ směřuje hudbu svatební párty tam, kde se lidí nejvíce baví. Ať už to jsou české nebo slovenské hity nebo rockové vypalovačky od Kabátů atd. Zkušený DJ si poradí a připravuje série tak, aby uspokojil hudbou na svatbě co nejširší publikum. 100 lidí - 100 chutí!

Nejhorší je, když si pozvete diskžokeje, který hraje podle sebe a hraje skladby, které se jemu osobně líbí, ale to je samozřejmě špatně!!! Svatební DJ sám vycítí muziku, která bude dobře snesitelná pro všechny hosty. Samozřejmostí je i domluva se svatebčany před svatbou. Jaký styl máte vy osobně rádi a který preferujete. I tak se někdy celý večer odebere jiným směrem. Mějte proto na paměti, že je důležité pobavit Vaše hosty! Písničky, které se líbí Vám, se nemusí líbit i ostatním. Typickým příkladem je nevěsta, která měla za požadavek hrát poslechovky, které nikdo jiný krome DJ neznal. Jsou sice faj, ale tancovat se na ně nedá... Byla na to upozorněna, ale nevěřila, že tancovat hosté prostě nebudou! Ostatní hosté jsou prostě otráveni tím, co Dj na svatby hraje. Vesměs vždy naslouchám, jaká je představě o hudbě na svatební párty. Z toho si pak zkušený DJ na svatbu udělá obrázek a během večera už dobře ví, na co se nejvíce tancuje. Dotyčná nevěsta pak přiběhne a řekne: asi máte pravdu, že se na tyhle písničky nedá tancovat, hrajte tedy podle sebe jak uznáte za vhodné.


Zkušený DJ na svatbu...

 

Je dobré si promyslet hudbu na svatbu, napsat si seznam písniček, které se Vám líbí a během večera určitě zazní, až na ně přijde vhodná doba a chuť lidí na tyto písničky tancovat.

Společně tedy připravíme večer takový, aby se všichni svatebčané dobře bavili. Možno je zahrát i pro babičky a dědečky jejich oblíbené dechovky. Např. 3 až 4 písně a změnit styl. I to je pochopitelně možné. Vše záleží na domluvě a také na důvěře Vámi zvoleného zkušeného DJ.

Pro lepší zábavu během večera doporučuji i Karaoke show.