Otázky a odpovědi | Petr Berka - tak trochu jiný Dj...

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info
Skype:djnasvatbu.petrberka123

DJ na svatbu - Petr Berka

Propagujte i svojí stránku

Svatební weby

SpolupráceDJ svateb - Petr Berka

Petr Berka

Svatební hudba

Mendelssohnův svatební pochod je ohraný.....

Vyměňte klasiku za své originální písně ke kterým máte s nastávajícícm zvláštní vztah.

Pár tipů najdete i v rubrice Hudba na svatební obřad včetně ukázek ve formátu mp3.

Harfista na obřad

Mějte u oběda harfistu?! Mladí harfisté jsou často rádi za každou korunu. Zkuste proto zajít do nejbližší lidové školy umění. Harfista navodí skvělou, slavností a hlavně romantickou atmosféru.

Výslužka na svatbě

Koláčky a další sladkosti jako klasická výslužka? To už dnes není v módě! Zkuste semínka čtyřlístků. Ty rozdávejte při odchodu ze svatební párty domů. Doma si je zasadí do květináče.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Nejčastější otázky....

Máte-li nějakou otázku, zde s největší pravděpodobností najdete i odpověď...

 • Jak dlouho zabere příprava techniky? Příprava zabere ccá 15-20 min.

 • Co je potřeba zajistit z vaší strany? Jen stůl standardních rozměrů s přípojkou k elektřině 220v.

 • Je nutná schůzka? Schůzka nutná vyloženě není. Pokud se ale předem chcete seznámit, tak se tomu bránit nebudu...Schůzka je možná kdykoliv vyjma víkendů v Plzni. V Praze pak po individuální domluvě. Jinak můžeme i na Skypu, E-mailem nebo FaceTime.

 • Kolik si počítáte dopravné? Doprava je již v ceně.

 • Jakou techniku používáte? Aktivní reproduktory RCF 712-A MKIV, které se řadí mezi světovou špičku, dále subwoofer RCF SUB 705-AS II (vozím jen při větším počtu svatebčanů), mixer American audio 19MXR a program Virtual DJ(zakoupená licence žádný crack), mikrofony AKG, špičkové kabely zn. Oyaide NEO, inteligentní světelné LED efekty BeamZ, laser Showtec Galactic RGY 140 atd.

 • Jak zaplatíme za vaše služby? Hotově v den konání nebo na účet den před termínem. (potvrzení přijaté platby dostanete do e-mailové schránky)

 • Hry a soutěže moderují svatebčané? Pokud máte natěšené svědky tak ano. Jinak můžete využít mých služeb. Hry a soutěže a další mluvené slovo jako je např. tombola atd. máte v ceně. (Ráááádio Impuls, Kiss Proton, Hitrádio FM Plus atd.)

 • Moderujete i začátek hostiny nebo vyzvete svatebčany k proslovu? Ne. Tohle, myslím, není vhodné. Proslovy by měly zaznít po usednutí svatebčanů ke stolu.

 • Kdy začínáte moderovat? Představím se před 1. tancem. Pozvu vás na parket, popřeji hodně štěstí, vyzvu i ostatní svatebčany na kolečko. Mohu ale ještě před tancem vyhlásit různé organizační informace jako např. krájení dortu, strom štěstí, fotokoutek, kde je co atd.

 • Můžeme vás vidět v "akci"? Toto bohužel možné není. Jedná se o soukromé nebo firemní akce. Na plesech pak většinou jen moderace.

 • Máme si před svatbou něco připravit? Samožřejmě song na úvodní novomanželský tanec a dále, když budete chtít, tak i 1-2 písničky pro rodiče.

 • Máme si připravit hudbu na obřad? Určitě ano pokud jste si objednali i nazvučení obřadu. Inspiraci hledejte na Youtube a pak zašlete jen link k stažení.

 • Kolik písniček bude potřeba na obřad? První píseň na příchod hostů, druhý song pro ženicha a třetí pro nevěstu. Družičky nebo svědkové mohou mít také svou skladbu, já ale doporučuji přidat se např. po ženichovi, aby začátek obřadu nebyl příliš dlouhý před samotným začátkem. Při obřadu je ticho nebo jen velmi slabě nějaké "pijánko" pro oddávajícího. Dále song pro prstýnky a políbení, který plynule dohraje ke gratulacím. Tady pak při 50 lidech doporučuji 4-5 písniček. Závěrečná skladba pak může být na váš odchod špalírem od obřadu....

 • Jaké písničky mohou zaznít při obřadu? Jekékoliv. Je to vaše svatba, udělejte si jí dle vašich představ. Nejčastěji pak doporučuji The Piano Guys. Ti mají možná i vaší oblíbenou písničku v trochu jiné verzi... Nebo to jsou písničky, které máte rádi, máte k nim určitý vztah nebo vás např. charakterizují atd. Zažil jsem i AC/DC pro ženicha :-)

 • Máme si připravit písničky na večerní párty? Můžete i nemusíte. Vesměs vše vozím s sebou a dle žádného playlistu se neřídím. Skladby vybírám pečlivě dle aktuální nálady. Pokud i tak vyberete, prosím max do 20 písniček, abych věděl, jakým směrem hudbu postavit na večerní párty a co máte nejraději. Písničky můžete mít i s sebou na USB pokud se jedná o svatbu, kde bude několik cizinců a chcete, aby zazněly i písně z jejich země.

 • Hrajete i techno a podobné styly? V žádném případě ne!

 • Jakou muziku hrajete? Jen hity, které znáte. Svatba je záležitostí všech věkových kategorií a tomu je dobré přizpůsobit i repertoár. Zazní osvědčené hitovky od starších po současnost.

 • Hrajete i na přání? Ano samozřejmě. Pokud je přání vhodné do aktuální série, tak zařadím co nejdříve. Pokud ne, tak poprosím, aby ještě chvíli vydrželi.

 • Hrajete jako jukebox? Určitě ne! Na přání ano, ale pokud si objednáváte profesionálního dj na svatby, tak očekáváte, že každý song bude mít své místo a ne aby v tom byl "guláš". V takovém případě hledejte raději pouštěče. Muzikou bavím lidi. Každá písnička musí mít své správné místo. Bavím lidi i mluveným slovem např. zvedejte ruce, zpívejte atd. Pokud chcete raději jukebox, hledejte na internetu. Takových pouštěčů je několik desítek. Já jsem dj. Už 23 let

 • Do kolika budete hrát? Placeno máte do 02 hod. Pak je hodinový příplatek. Vesměs platí až vy řeknete stop. Pokud je na baru posledních 5 hostů, nemá cenu v produkci pokračovat.

 • Kolik svateb máte za rok? Už třetí rok je to stále kolem 45 až 50 svateb za rok, což je neuvěřitelné číslo a za důvěru děkuji všem svým spokojeným klientům! Recenze mám na těchto stránkách, ale také na FB profilu nebo Beremese.cz

 • Pořizujete během večera nějaké záznamy video nebo foto? Bohužel ne kvůli GDPR. Fotím pouze dekorace, prostředí atd. Fotím na každé svatbě ccá 5 fotografií, které naleznete na www.facebook.com/djnasvatbu.info

 • Kdy je vhodné služby dj na svatby objednat? Určitě co nejdříve. Na začátku podzimu již mám ccá 10 termínů zamluvených na další sezonu. Ty nejlepší dj's je třeba rezervovat i rok před termínem svatby.

 • Jak probíhá objednávka? E-mailem, kde budou veškeré informace o svatbě a věta: Závazně objednávám vaše služby .... Připište místo konání, požadavky, přibližně čas, nějaký kontakt atd.