Ceník DJ na svatbu | Petr Berka - tak trochu jiný Dj...

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info
Skype:djnasvatbu.petrberka123

DJ na svatbu - Petr Berka

Propagujte i svojí stránku

Svatební weby

SpolupráceDJ svateb - Petr Berka

Petr Berka

Svatební hudba

Mendelssohnův svatební pochod je ohraný.....

Vyměňte klasiku za své originální písně ke kterým máte s nastávajícícm zvláštní vztah.

Pár tipů najdete i v rubrice Hudba na svatební obřad včetně ukázek ve formátu mp3.

Harfista na obřad

Mějte u oběda harfistu?! Mladí harfisté jsou často rádi za každou korunu. Zkuste proto zajít do nejbližší lidové školy umění. Harfista navodí skvělou, slavností a hlavně romantickou atmosféru.

Výslužka na svatbě

Koláčky a další sladkosti jako klasická výslužka? To už dnes není v módě! Zkuste semínka čtyřlístků. Ty rozdávejte při odchodu ze svatební párty domů. Doma si je zasadí do květináče.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.DJ na svatbu - ceník

 

Nenabízím žádné nesmyslné balíčky, žádné hodinové sazby produkce, žádné požadavky na počet hostů jako jiní kolegové Dj's. Nabízím své profesionální služby každému za stejnou cenu ať si mé služby objednáte kdekoliv v ČR. Cena bez skrytých poplatků je konečná tj. 8.990,- kč! Produkci počítám od ??? záleží jak vy potřebujete do 02.00 hod. Poté počítám příplatek 1000,-kč/1hod., ale z vlastní zkušenosti vím, že se vždy vejdeme a když se hosté budou bavit dál? Přátelé, já od zábavy nikdy neutíkám! I tím mám náskok před konkurencí...

Za tuto cenu máte zajištěnou svatební párty skvělou a výkonnou aparaturou, produkcí, moderací her a soutěží, lehčí osvětlení a také dopravné po celé ČR! Zkrátka vše, co je potřeba na Váš "Velký" den bez nějakého časového požadavku od jiných kolegů. 

Právě od kolegů se liším tím, že nehledím na časový rozsah nabízených služeb. Chcete-li využít a podbarvit příjemnou muzikou oběd, aby necinkaly lžičky? Není problém... Přijedu, připravím ještě před obědem ZDARMA


Ceny kolegů v ČR záleží na počtu hodin produkce, počtu svatebních hostů atd. Cena se Vám někdy vyhoupne na ještě vyšší částku než-li je cena profesionálního a zkušeného Dj na svatbu Petra Berky!

Setkání před svatbou....

Za příplatek 2.000,- kč nabízím pouze karaoke show, projektor s plátnem na slideshow. Nazvučení svatebního obřadu pak za cenu 2.000,-kč při objednání služeb i na večerní párty, samostatně pak 4.990,-kč pouze obřad. V ceně je pochopitelně konzultace před svatbou osobně u kávy, abychom se trochu poznali a hlavně doladili svatební program, hry, soutěže a také hudbu k Vaší maximální spokojenosti. Pokud Vám schůzka nevyjde z časových důvodů, jsou zde také jiné způsoby jako např. e-mail, skype či telefon. 

Požadavky na hudbu?

Máte speciální požadavky na hudbu? Disponuji neuvěřitelně bohatým archivem těch největších hitů od 60. let až po současnost včetně mé specializace CZ a SK hitů díky mému působení na Ráááádiu Impuls. Nemáte představu na novomanželský tanec či tanec s rodiči? Vše ochotně vysvětlím a poradím, popřípadě doporučím vhodné skladby. I během svatebního večera hraji na přání a s hosty komunikuji ohledně hudby na přání. Nezapoměňte také na babičky a dědečky, kteří dávají přednost lidové hudbě! 2 nebo 3 skladby na začátku je jistě potěší...

Nejsem DJ z klubů a diskoték! Svatba je trochu jiný level. Díky stovkám svateb i pro V.I.P. novomanžele, Vám mohu nabídnout profesionální přístup a muziku, kterou si budete přát. Nahlédněte na svatební reference!


Svatební speaker v ceně! 


V této ceně, která je uvedena výše, je také započítaná služba moderátora. Svatební moderátor provází celým večerem, vším co hosty čeká (dražba podvazku, střevíček, kytice, tanec, hra, cokoliv) a také moderuje příjemným a vtipným vystupováním různé hry a soutěže jak pro nejmenší návštěvníky (děti), tak hlavně pro novomanžele! Celý úvodní projev svatebního moderátora vnese na svatební párty skvělý punc tak důležitého dne, jakým svatba bezpochyby je a bude!
Jako moderátor a DJ na svatbu mám za sebou stovky svatebních hostin po celé ČR i na Slovensku. Bohaté zkušenosti mám i se svatbami, kdy je nevěsta nebo ženich ze zahraničí. 

Konkurence z řad Dj's na svatbu...

Konkurence je zdravá, ale konkurovat Dj's, kteří hrají na svatbě za 3-5 tisíc opravdu nemohu. Často se setkávám s případy, kdy přijede "DJ" a hraje podle sebe, co se právě jemu líbí! Nehledě na nedostatečně kvalitní a profesionální zvukovou aparaturu. A projev do mikrofonu? Raději nechám na Vašem uvážení, jestli ušetřit na tak velký den, jakým právě ta Vaše SVATBA je! Nabízím opravdu velký rozdíl jako Dj na svatbu mezi amatérem a dlouholetou zkušeností ze stovek svatebních oslav. Všechny svatby najdete od roku 2014 také zdokumentované na fotografiích na FB profilu ZDE.