DJ na svatby | Petr Berka

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info
Skype:djnasvatbu.petrberka123

DJ na svatbu - Petr Berka

Propagujte i svojí stránku

Svatební weby

SpolupráceDJ svateb - Petr Berka

Petr Berka

Svatební hudba

Mendelssohnův svatební pochod je ohraný.....

Vyměňte klasiku za své originální písně ke kterým máte s nastávajícícm zvláštní vztah.

Pár tipů najdete i v rubrice Hudba na svatební obřad včetně ukázek ve formátu mp3.

Harfista na obřad

Mějte u oběda harfistu?! Mladí harfisté jsou často rádi za každou korunu. Zkuste proto zajít do nejbližší lidové školy umění. Harfista navodí skvělou, slavností a hlavně romantickou atmosféru.

Výslužka na svatbě

Koláčky a další sladkosti jako klasická výslužka? To už dnes není v módě! Zkuste semínka čtyřlístků. Ty rozdávejte při odchodu ze svatební párty domů. Doma si je zasadí do květináče.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Vybíráme DJ na svatby...

Dj na svatby a svatební párty s dlouholetou zkušeností, moje jméno je Petr Berka. Nabízím Vám kompletní produkci jako DJ na svatby, kterou očekáváte. Mám široký repertoár, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty z řad V.I.P. Vše najdete v referencích na těchto stránkách. Správný dj na svatby sám nejlépe pozná, kdy a co přesně zahrát tak, aby hosté byli s výběrem hudby na svatební párty spokojeni a dobře se bavili. A hlavně, o zábavu jde na prvním místě. Jako dj na svatby mám za sebou stovky svateb po celé ČR a téměř vždy si se svatebčany vytvořím kladný vztah. Vycházím vstříc s každým přáníčkem, které za mnou přijde a snažím se vyhovět každému na Vaší svatbě.

Pokud patříte mezi uchazeče o mé služby, garantuji jako dj na svatby kompletní poradenství včetně výběru těch správných písniček na svatební párty. Vše, co si řeknete je k dispozici v mém archívu. Poradím i s výběrem písniček na svatební obřad nebo na novomanželský tanec apod. Poradím také s výběrem správných her, které ccá měsíc před Vaší svatbou probereme na společné schůzce nebo po telefonu či e-mailu.

DJ na svatby s působností po celé ČR

DJ na svatby Petr Berka odehrál jako diskžokej stovky svateb po celé republice. Nejčastěji to jsou hotely a špičkové restaurace po celé republice. Jako dj na svatby jsem toho objel už opravdu hodně a s několika restauracemi úzce spolupracuji, takže v případě zájmu, mohu i výběr té správné restaurace doporučit. Vše je na Vás. Vycházím maximálně vstříc každému klientovi, který má zájem o mé služby jako dj na svatby. Postrarám se o perfektní zábavu s perfektním zvukem a mikrofony AKG. Vše je nainstalováno zhruba za 15-20 min. Jako snad jediný Dj na svatby nepočítám příplatky za případné prodloužení. Výjimku tvoří jen 03 hod. ranní, ale i tak v případě dobré zábavy neberu nohy na ramena... K dispozici jsem na Vaše přání např. k obědu, abych podbarvil příjemnou hudbou svatební oběd. To vše narozdíl od jiných kolegů máte v ceně a nepočítám cenu např. od 17 hod. do 01 hod. Takhle ne! Služby Dj na svatby si objednáváte vy a chcete, aby Váš svatební den byl perfektní po všech stránkách a pokud je to Váš velký den, rád Vám vyjdu vstříc a zahraji i k obědu bez příplatku. Každý klient, který se rozhodne pro služby moderátora a dj svateb Petra Berky má toto v ceně!

Dj na svatby a moderátor?

Jako moderátor se rád ujmu i Vaší svatby. Přece jen příjemný a kultivovaný hlas ještě více umocní celou sváteční atmosféru. Moderátor a dj na svatby v jedné osobě popřeje všem svatebčanům příjemné odpoledne a zábavu, provází svatební hostinou a moderuje hry a soutěže na Vaší svatbě. I tato služba je ZDARMA pro všechny klienty. Jako moderátor jsem dlouhá léta živ např. v Rááádiu Impuls, Kiss Proton nebo Hitrádio FM Plus nebo také na televizní obrazovce. Můj hlas uslyšíte v řadě televizních nebo rozhlasových reklam, v pohádkách atd. Hlasová ukázka je k dispozici na stránkách petrberka.cz. Nabízím i pobavení těch nejmenších a opět v ceně za kompletní servis od dj na svatby. Dětské písničky, soutěže pro nejmenší, vše perfektně moderované čímž opět navodíme důležitost Vašeho velkého dne a hlavně myslíme na všechny zúčastněné, což si pochvalují hlavně maminky, které se musí po celé odpoledne na svatbě starat o svoje ratolesti. Vše je možné domluvit na schůzce nebo po telefonu měsíc před svatbou.

DJ na svatby pro všechny generace...

Čeká Vás Váš velký den? V tom případě se určitě rozhodujete mezi dj na svatby a živou hudbou. Tady je pár argumentů, které hovoří ve prospěch dj na svatby. Kapela na svatbě nedokáže hrát potichu, je o dost dražší než dj na svatby, nezahraje vše na přání, potřebuje větší prostor a v těch výčitkách bychom mohli ještě pokračovat.... Dj na svatby je přesný opak živé hudby na svatbu. Potřebuje minimum prostoru, vesměs jeden stůl a připojení k elektrické zásuvce, nemusí dělat pauzy, když je zábava v tom nejlepším proudu, zahraje i potichu např. k obědu, zahraje vše např. i dechovku pro babičky, provází hudbou a podkresluje různé hry a soutěže a je také podstatně levnější než živá hudba na svatbu. V případě, že se chcete na cokoliv zeptat, neváhejte a zašlete e-mail v uvedený na titulní stránce nebo v sekci kontakty dj na svatby.