Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Dj a moderátor Petr Berka na Firmy.cz
Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  

 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Renči a Káji Penzion Nový Rybník 24.6.2022

DJ na svatbu penzion Nový rybník Renča a Kája 24.6.2022

Na další červnový pátek si mé služby DJ na svatbu v předstihu zajistila a objednala nevěsta Renča. Lokalita byla více než parádní! Penzion Nový Rybník! Nádherné místo, které ještě skoro vonělo novotou a není divu, že svatební párty jsou zde velice oblíbené. Nachází se jen pár kilometrů od Dobříše, pár kilometrů od Příbrami a taky od Prahy. Ubytování pro více jak 50 svatebčanů a vše na jednom místě, co víc si pro svatební párty přát?!
Svatební obřad byl v pátek naplánován na 13 hodinu, přičemž můj příjezd byl o hodinu před, tedy na 12 hod. Na tohle krásné místo, kde se konal svatební obřad a na penzion se koukněte i do mé galerie na facebook nebo instagram. Jezírko, nádherná zahrada a molo...prostě romantika a místo, které je stvořené pro svatební obřady! Jen co skončil obřad se šli novomanželé vyfotit s rodinou a přáteli, v pátek 24.6.2022 bylo dusno a teploty skoro na třicítce, ale během dne se čekaly silné bouřky a přívalové srážky. Svatební oslava se konala pod pergolou, kde se mělo tančit celou noc, nicméně svatební oběd se konal ve zdejší restauraci. Na první společný tanec byli novomanželké mnou vyzváni po 17 hodině. Na jejich první taneček se podívejte na sociál ní síti TIktok a na profil djnasvatbu.info.
Jen co skončil první tanec a tance pro rodiře, vypukla zábava a hrály se spíše starší osvědčené skladby od Beatles nebo Boney M a jim podobné a tak jsem si říkal, že se tahle svatební oslava ponese v podobném duchu celou noc, ale nakonec jsme dali příležitost i pro mladší a ti vše taky potvrdili. Nakonec se rozjela skvělá párty, která přinesla vyvrcholení v podobě vystoupení jendoho ze svatebčanů. Možná ho znáte pod jeho uměleckým jménem Abde, kdy spolu se zpěvačkou Sharlotou nazpívali několik hitů a ten nejznámější 'dnes jedem do rána' právě na svatebě taky zazněl a byl živě zazpíván právě pro naše novomanžele. Bylo to moc pěkný a já děkuji za pozvání! Taky jsme se zde potkal s přátli z Prahy, kterým jsem hrál na svatbě jako svatební DJ před třemi roky, pak jsme se viděli vloni na svatbě bratra a letos na svatbě Renáty a Karla. Ještě jednou děkuji za pozvání na tuto krásnou svatbu. Váš DJ na svatbu - Petr Berka!