Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Janči a Vaška Kadov 21.5.2022

Svatba v Poli dne 21.5.2022 Janička a Vašek

Další květnová sobota a mé služby DJ na svatbu si tentokrát v předstihu zarezervoval ženich Vašek. Komunikace probíhala jasně a přehledně a jelikož tento pár stál o mé služby svatebního DJ opavdu hodně, tak jsem se zase těšil na milé lidi okolo sebe a na pohodově strávený sobotní večer.
Svatební obřad byl naplánovan na 13:30  a já samozřejmě dorazil opět hodinu před začátkem, což je dostačující, jelikož příprava zvukové aparatury zabere na svatební obřad jen pár minut bez instalace té světelné techniky. Mimochodem svatební obřad probíhal na zahradě místního hostince, kde je to moc pěkné a fotečky zase jako vždy najdete na mém instagramu nebo facebooku. Dokonce i počasí vyšlo, i když se to zdálo být všelijaké, tak nakonce netrvalo dlouho a Janička s Vaškem si řekli tolik vytoužené ANO! Krátce po svatebním obřadu už jsem balil a stěhoval jen pár metrů do místní stodoly, kde se konala večerní svatrební párty! Ale pozor?! Slavnostní oběd probíhal tkaé v tomto areálu v místním hostinci, kam se úplně v pohodě vešla šedesátka svatebních hostů. Podávala se skvělá hovězí polévka a svíčková na smetaně s šesti domácími knedliky. Myslím, že nebubudu vůbec přehánět, když řeknu, že byla skvělá! 

Po obědě byl na řadě svatební dort a poté si každý svatebčan užíval pohodové odpoledne v příjemném prostředí místní hospody "Na statku". První společný tedy novomanželký tanec proběhl až po návratu novomanželů z podvečerního focení kolem půlk osmé, ale mnohem dříve už jsem si vzal do parády hlavně ty nejmenší svatebčany tedy děti! Dětičky měly parket jen pro sebe a častokrát se zapojovaly také maminky. No a po dětech ted první tanec a pak už to jelo! Hrálo se až do 03 hodin ranních a pokud bych neodjel, tak tam budu ještě dneska:-) Mě by to vůbec nevadilo, ale když něco někdy začíná, tka to taky musí skončit, i když zde si všiochni přáli, aby ten konec nenastal. Výběr vhodné hudby na svatbu byl talké důležitý. Hrál se hlavně hodně bigbít a pro nevěstu a její kamarádky zase taneční muzika, a tak jsem jednotlivé série střídal tak, aby si každý přišel na své a zdá se, že se podařilo, když mi ženich venca napsal na facebook ZDE milé hodnocení přímo pod příspěvek z jeho svatby. Bylo by Janičko a Vašku potěšením zahrát Vám na pravé Jihočeské veselce a přeji do živoat jen to nejlepší a Vítek, váš malý syn at dělá radost celý život:-) Váš DJ na svatbu - Petr Berkabotní večer. A mé předtuchy se také naplnily:-) 


PS: Díky Venco ještě za hezký e-mail:

Ahoj Petře, děkujeme ještě jednou za krásný zážitek a parádní práci v tvém podání, moc jsme si to všichni užili a tvou práci hodnotí nejlépe to, že sama nejméně polovina lidí se mě ptala na to odkud jsi a že hraješ "parádně". Jsme moc rádi, že jsme si na náš velký den vybrali jako DJ právě tebe. Doufáme, že i ty jsi byl spokojený a ještě jednou velké díky:) měj se fajn zdraví Vašek, Janča a Vítek:)