Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Kristýny a Zdeňka Plzeň 12.11.2021

Svatba 12.11.2021 Týnka a ZdeněkA před námi po dlouhé době mimo hlavní sezonu svatba jak v pátek, tak v sobotu. Nebo se to dalo nazvat jako největší svatba v sezoně a nejmenší svatba v sezoně... Ano tohle byl pátek 12.11.2021 a mé služby DJ na svatbu si objednal ženich Zdeněk. Pro svou stovku přátel a nejbližších vybral spolu s Kristýnou v Plzni hodně prestižní svatební místo a sice sál Secese v areálu Prazdroje, kde pivo chutná nejlépe:-)
Zdeňka jsem tak trochu znal a protože si mě pamatuje z diskoték, tak chtěl, abych mu na jeho svatbě zahrál právě já a chopil se role svatebního DJ. Protože měli svatební obřad v pátek 12.11.2021, tak jeho začátek stanovili podobně a sice 12:21 hod. Roli oddávajícího dnes splnil všem dobře známý pan Pivoňka z Unitarie, se kterým strašně rád spolupracuji. Je pravda, že teplota vzduchu byla někde na 5 stupních, takže venku nic moc, ale dalo se to vydržet a Zdeněk a Týnka za půl hodiny již odcházeli jako novomanželé a hřála je hlavně velká láska! Nutno podtoknout, že vše měli novomanželé do posledního detailu skvěle připravené, od animátorek a zábavu pro nejmenší, kterých bylo asi kolem dvaceti až po jejich hlídání atd.
První a společný tanec pak novomanželé naplánovali na 19hod. Následoval tanec pro rodiče a svatební oslava mohla začít! A opravdu začala ve velkém stylu! Hosté byli hodně natěšení na večerní párty a ženich mi dobře poradil, že mají rádi z 90 procent české a slovenské pecky. To se taky potvrdilo! Hrál jsme do 01:15 skoro pořád česky a všichni byli spokojení. I já si svatbu pořádně užil, i když pracovně, tak to byla opravdu příjemná společnost lidí ve které jsem se cítil jako doma. Bylo mi potěšenínm Kristý a Zdeňku! Moc hezká svatba to byla a já děkuji za pozvání a přeji hodně štěstí!
I zde platí, že fotky ze svatby najdete jako vždy na mém IG a FB profilu, tak koukněte. Přeji hodně štěstí do manželeství! Váš DJ na svatbu Plzeň - Petr Berka!