Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Lenky a Martina Křečhoř 25.9.2021

Svatba 25.9.2021 Dvůr Křečhoř u KolínaSobota 25.9. 2021 a z Pardubic o den později směr Kolín. Asi 7km od Kolína se nachází obec Křečhoř, kam si mé služby DJ na svatbu objednala Lenka s Martinem. Moc hezký dvůr, který nabízí vše na jednom místě s možností uspořádat svatbu pro 100 lidí venku pod velkým stanem a s možností přespání. Dvůr Křečhoř mě osobně trochu zklamal co se týče obsluhy. Jinak jídlo a veškeré služby v pořádku odpovídající standardům poslední doby. Personál strašně pomalý, chvílemi i neochotný a to bylo možná i tím, že holky, brigádnice neměly žádné zkušenosti a celé to na mě působilo zcela neprofesionálním dojmem... bohužel.

Svatba ale parádní a na jedničku! Ale pojdme od začátku... Svatební obřad byl naplánovaný na 12 hod. a já už byl na místě o hodině dříve, abych připravil techniku. Vždy jezdím min hodinu předem, i přesto, že nazvučit obřad je záležitost na 5 min u místa slavobrány. Více času pak zabere přesouvání na místo párty a v Křečhoři to bylo vše na jednom místě vzádlené od sebe asi 25 metrů, takže opravdu pohoda. I tak zabere příprava na techniku na svatební párty mě osobně nějakých 20 minut včetně instalování světel a všeho. Nechápu jiné kolegy diskžokeje na svatby, kteří mají ijstalaci na více jak hodinu....:-) to nechápu, ale pojdme na tuto krásnou svatbu.
Po obřadu přišel čas na rautové občerstvení, kde si každý svatebčan vzal to, na co měl momentálně chut a nikdo ho netrápil třeba se svíčkovou, i když já osobně s ní problém nemám ani po těch letech:-) Sobotní odpoledne vyšlo s počasím na jendičku, bylo až 26 stupňů, takže opět celá svatební párty venku v prostoru tohoto dvora, i přesto, že dvůr sousedí s dalšími baráky a viděl jsem nedaleko i menší bytovky. To píšu proto, že mě překvapilo, že zde hlasitá hudba nikomu nevadí a to hrálo až do 01 hod.! Někde jinde a třeba skoro i na samotě, tam musíte hlasitou hudbu tlumit nesmyslně a zde sousedíte s ostatními a niikomu to nevadí? To nikdy nepochopím:-)))
Někdy během odpoledne jsem pozval novomanžele na taneční parket, který byl nepřehlédnutelný u jendoho ze sousedních domů dvora a já bych vás odkázal na další fotografie, které tradičně najdete na mých sociálních sítích, jako je instagram nebo facebook. Následovaly skladby i pro rodiče a pak taky svatební tombola nebo i jiné aktivity ve formě fotokoutku, stromu života a tištěných kvízů pro svatebčany, které vypisovali během focení novomanželů. Hudba na svatbu během tohoto večera byla opavdu pestrá a rozmanitá! Tatínek nevěsty byl rocker a postrpěl si na kapelech jako Led Zeppelin, Kiss atp. a svatebčané zase upřednostňovali CZ hity všeho druhu a tak se vlastně ani pořádně nehrály žádné moderní taneční pecky, i když pár jsme jim zkoušel zahrát během noci a pár lidí se tu našlo, kteří si na ně rádi zatancovali na přání! Já jako svatební DJ měl neustále na tanečním parketu někoho, takže jsem byl ve svém živlu a bavil se tím, že se bavili i hosté! Co víc si přát jako DJ na svatby?!! Děkuji novommanželům, děkuji Lence a Martinovi za pozvání a přeju jim na jejich cestě životem hodně štěstí! Bylo mi potěšením vám zahrát na vaší krásné svatbě! Váš DJ na svatbu Kolín Petr Berka!