Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Míši a Tomáše Karlovy Vary 20.8. 2021

DJ na svatbu Karlovy Vary Vítkova Hora

Na pátek jsme zajížděl na svatbu do Karlových Varů. Už jednou se na svatbě Míši a Tomáše přesouval termín kvůli aktuálním podmínkám na hranicích, jelikož se jednalo o česko-slovenskou svatbu a tak nebylo možné v původním termínu svatbu uskutečnit! Na podruhé se ale povedlo a místo zůstalo stejné tedy hotel a restaurace Vítkova hora v Karlových Varech. Úžasné místo a já měl to štěstí, že letos jsme tam měl cestu již 2x. V pátek 20.80.2021 to byla svatba Míši a Tomáše, novomanželské dvojice z rodiny čerstvých doktorů a byla to moc fajnová svatba! Svatební obřad byl naplánovaný ve 12:30 hod. ve Staré Roli v kostele Nanebevstoupení Páně, na fotografie se podívejte na můj Instagram a Facebook. Byla to nádhera s círekvním obřadem, který jsem v tomto kostele taky nazvučil. Po skončení obřadu se pak přejíždělo do asi 11 km vzdáleného místa konání hostiny tedy Vítkovu horu. Tady slavnostní oběd začínal ve 14 hodin a já už oběd podkreslil pohodovou hudbou na svatbu. Podávala se výborná kuřecí roláda a poté se taky králej svatební dort. První společný tanec byl naplánovan na půl šestou a to byla v jiné verzi hitovka Bailamos od Enrique Iglesiase a nacvičený taneček, který měl vleký úspěch! Následovala skladba také pro rodiče a pak už se pomalu rozjížděla večerní zábava, která nabídla i madarské nebo slovenské lidové skladby pro hosty ze Slovenska. Muzika byla poskládaná zase tak, aby si každý přišel na své a já myslím, že to byla svatební párty opravdu povedená a já jen mohu poděkovat našim novomanželům, že jsem mohl být součástí této skvělé párty jako svatební DJ. Hrálo se do skoro druhé hodiny ranní a já v sobotu přejížděl až k Čáslavi, tak mě čekala pěkně dlouhá cesta přes tři hodiny, ale o tom zase v jiném článku. 

Po víkendu mi pak Tomáš (ženich) napsal tento krásný e-mail: 

Dobrý den, petře,

chceme Vám ještě jednou poděkovat za vaše služby na naší svatbě. Od ozvučení obřadu, hostiny i náísledující párty. Dokázal jste zabavit jak starší, tak mladší a vždy vyhověl našim požadavkům. 

Určitě musíme vypíchnout i perfektní komunikaci. Abychom v 10 večer napsali první e-mail a už v 10:02 měli odpověd. ..Paráda!

o vaší kvalitě vypovídá také to, že již tři pozvané páry si žádali kontakt na vás.

S přáním jen toho nejlepšího 
Míša a Tom B. 

Tomáši, ještě jednou děkuji za milá písmenka a jak říkám, bylo mi potěšením být s vámi na vaší svatbě jako DJ na svatbu Karlovy Vary Petr Berka!