Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Terky a Lukáše Karlovy Vary 17.7.2021

DJ na svatbu Karlovy Vary 17.7.2021 A do třetice v tomto týdnu ještě jedna poslední svatba pro Terku a Lukáše v sobotu 17.7.2021! Tenhle sympatický pár objednal mé služby DJ na svatbu Kalrovy Vary na Vítkovu horu poblíž letiště, kde máte pradání výhled a je to nádherné romantické a hodně vyhledávané místo turistů a svatebčanů. A to je přesně případ i Terky a Lukáše. Já už v tomto resortu jednou byl asi před deseti lety, ale celé to tady prošlo neskutečnou proměnou, jen stále stejná zůstala obrovská terasa, kde se taky svatba odehrávala. Opravdu nádherné a romantické místo! Koukněte na fotografie na můj Fb a Ig.
Svatební obřad proběhl právě na zelené loučce, která je stále součástí terasy hotelu a restaurace a je vzdálené od restarace asi 25 metrů, takže žádné přejíždění z místa na místo, zrátka tohle je ted IN nikam nepřejíždět a mít vše na jednom místě.
Svatební obřad byl naplánovaný na 13 hodinu, ale jediné co nebylo až tak příliš jisté bylo počasí! To se v sobotu okolo poledne hodilo nad letištěm a tvářilo se, že bude pršet jako z konve, ale nakonec vše vyšlo parádně, dokonce i na chvíli vykouklo i sluníčko, asi zřejmě na ANO tohoto páru. Počasí přineslo malé trable až později odpoledne, kdy se trochu více rozpšelo, ale celá svatba na terase je krytá, takže ty trable jsme měl pouze já, kdy tekla voda na terasu, kterou jsme musel neustále uklízet kvůli položeným led efektům na podlaze. Ale v pohodě! Celá svatba se nesla v uvolněné atmosféře, přijeli sem lidé z Domažlic a z Chomutova, aby to měli na půl cesty. Babičky od ženicha si navíc připravily parádní taneční překvapení právě pro Lukyho, sranda to byla neskutečná a klobouk dolů před babičkama! Byly opravdu pro každou srandu! Správně zvolená hudba na svatbu byla důležitým faktorem i na této svatbě. Hrálo se prakticky vše od českého a převážně starší oldies písničky, až mě samotného to překvapilo, protože se jednalo o mladé lidi. Tancovalo se až do 02 hod. ranní a byla to svatební párty se vším všudy! I na novomanželský kvíz došlo a zde jedna velká shoda! Já bych rád poděkoval Lukášovi (ženichovi), že mě na svatbu pozval! Pohodovej kluk stejně jako svatebčané, kterých bylo na této svatbě kolem čtyříctky, prostě akorát! Váš DJ na svatbu Karlovy Vary Petr Berka! 
A Lukáši, díky za komentář na FB díky!