Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Soni a Honzy Plzeň 25.6.2021

Dj-na-svatbu-kalikovak-plzen-25-6-2021

 Další tj. druhá svatba v tomto náročném týdnu patřila Soně a Jendovi. Honza, můj dlouholetý kamarád, velký sportovec, trenér bojových umění a sám mistr ČR v K1, ale taky motorkář, kterého po celé Plzni zná asi každý! To byla svatba v restauraci Kalikovským mlýn na kterou jsme se těšil celý rok jako DJ na svatbu! Musím říct hned na úvod, že i přesto, že jsem na této svatbě znal jen ženicha a jeho bráchu, tak tohle byla svatba, kde jsem se cítil jako doma! Motorkáři, taky zápasníci, Honzovo bývalý trenéři z ČR i ze Slovenska a další kamarádi našich novomanželů si taky svatbu užili!! Byla to neskutečná jízda pánové a dámy!
Svatební obřad začal s panem Pivoňkou, oddávajícím ve 14 hod., ale bohužel s panem Pivoňkou z plzeňské Unitarie už jsme se nepozdravil! Já, DJ na svatby přijel až na 16 hod. , kdy novomnaželé a svatebčané byli po obědě, podávala se svíčková na smetaně a taky rozkrájeli svatební dort. Po 16 hod. už hudba na svatbu hrála venku na terase z reproduktorů jako příjemný doprovod páteční svatby Soni a Honzy. Až o půl šesé na řadu přišel první novomanželský tanec a poté tanec nevěsty se členy motorkářské rodiny Hells Andels a poté ještě jeden přídavek pro ostatní svatebčany! Mimochodem svatební párty se rozjela ve stejném okamžiku jako na zahradě v kalikováku rodeo býk, což byla zábava pro svatební hosty, aby zkrotili býka v co nejdelším možném čase! A málem bych zapoměl, že plzeňskou 12 zde čepoval mistr ČR, výčepní Miroslav Štych. Na fotky se určitě podívejte na IG a na Fb, kde najdete fotoreport z této páteční svatby. 
Párty se pak rozjela vskutku rychle a svatebčané neměli problém tancovat za denního světla, připomínám, že stále bylo okolo 18 hod. a zábava na této svatbě byla v plném proudu! taky proto jsme nechali novomanželský svatební kvíz se zvedáním bot až na později, konkrétně na 20 hod. a i novomanželský kvíz se potkal u svatebčanů s úspěchem a byla velká sranda! Během večerní svatební párty pak došlo i na malé taneční vystoupení místních bojovníků, kteří na písničku Im sexy and i know it od LMFAO rozparádili celou svatbu a všechny okolo, že i pánové od býka skákali dobrou náladou, která zde panovala. A já, jako svatební DJ to měl pak strašně jednoduchý, když je taková společnost, která se chce dobře bavit a to i přesto, že si říkáte, motorkáři a zápasníci v jednom... ne tohle byli úžasné lidé z celé republiky, vesměs Honzovo kamarádi nebo bývalí soupěři z ringu.
Soni a Honzo, děkuji za pozvání a přeji pohodové manželství! Váš DJ na svatbu Plzeň - Petr Berka!