Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Báry a Michala Hryzely 24.6.2021

Dj-na-svatbu-mlyn-davidkov-24-6-2021-barca-a-michal

Mlýn Davídkov a co rok to min. jedna svatební párty! I když na tohle velice dobře známé místo mi zavedla v letošním roce koronavirová krize, která znemožnila, aby svatba Barči a Michala proběhla v tom původním termínu v roce 2020. Naštěstí vše proběhlo a já Vám mohu napsat pár řádek o této pěkné svatbě, kam si mě pozvala jako DJ na svatbu nevěsta Bára. 
Jak píšu, byl to čtvrtek a svatby na tomto místě jsou vždy nádherné. Ten klid, soukromí pro všechny svatebčany, zábava pro děti, koníci, hřiště pro tenis a další sporty a to vše na jednom místě s možností ubytovat najednou až stovku hostů!A to vše necelých 50 km od Prahy ve směru na Kutnou Horu!
Tahle čtvrteční svatba proběhla opět u zdejšího rybníku, kde jsem ale svatební obřad nedělal já, ale kamarádi našuih novomanželů, kteří zahráli na housle a na další hudební nástroje. Já přijel po svatební hostině okolo 15 hod., kdy zrovna vykouklo sluníčko a teploměr se dostal až na 27 stupňů, bylo tak jasné, že se vše bude v programu "šoupat"... první tanec, hod kyticí a další body programu na který se můžete podívat na můj facebookový profil ZDE, kde najdete i další fotografie z této svatby. Novomanželský kvíz se zvedáním bot nebo legrační bohatá svatební tombola. To byly svatební hry, které jsme realizovali na svatbě Báry a Míši!
První novomanželský tanec tedy proběhl až v půl sedmé večer a pak už následovala píseň pro rodiče a hosty. Večerní svatební zábava se tak rozjížděla pozvolna, ale už na začátku jsem tušil, že tohle bude skvělá párty s českou muzikou a to se taky potvrdilo! Hudba na svatbu mne opět nezklamala!  I přesto, že se hrály aktuální písně, tak spíše v playlistu převažovaly ty z domácí nebo slovenské dílny, mladé nebo starší či hodně staré, to bylo na této svatbě Barči a Michala úlně jedno, protože se hosté neustále bavili až do 02 hod. ranních. Už přesun do mlýnice před půlnocí naznačil, že tohle bude dlouhá svatba, která mě osobně moc bavila! Děkuji za pozvání milí novomanželé a jsme rád že na druhý pokus to konečně vyšlo a vy jste si řekli konečně vytoužené ANO právě v Hryzelách na mlýně Davídkov, kam jezdím opravdu moc rád:-) 
Další fotografie najde na IG nebo FB.
Váš DJ na svatbu Praha Petr Berka!