Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Katky a Petra Hromnice 19.6.2021

DJ na svatbu Hájenka Hromnice

Svatba jako řemen! Mé služby DJ na svatbu si objednala nevěsta Katka! Pravda, vše bylo trochu jinak, protože já měl na pátek a sobotu jiné svatby, ale díky pandemii koronaviru bylo vše zrušené nebo přeložené na termíny, které jsme měl již obsazené. Katka to ale trefila a tak jsme se vydal poblíž Hromnice na moc pěkný rodinný statek Hájenka naproti zámeckému panství na Býkově. A tohle je něco pro budoucí nevěsty!? Novomanželé Katka s Petrem navštívili svatbu svých kamarádů minulý týden, kam byli pozváni a co zažili na této svatbě, nechtěli zažít i na té své! Přátelé, at už vybíráte DJ na vaší svatbu, tak se ptejte, co má Dj za sebou, jaké reference, jaké má zkušenosti se svatbami atp. Na této svatbé v minulém týdnu byl nějaký DJ, který hrál klubové zremixované skladby, zábava tak byla na mrvém bodě, každý si mluvil do mikrofonu jak chtěl a celá večerní párty tak byla strašná!! Proto se tak obávali novomanželé Katka s Petrem, co asi zažijí na té své. Naštěstí zde byla mezi svatebními hosty jedna dáma, která mé služby zažila na firemním vánočním večírku v Plzni a řekla - cože, vy máte DJ Petra Berku? Tak to bud'te v naprostém klidu, tohle je nejlepší DJ na svatbu  a showman široko daleko a já jsem rád, že novomanželé zažili skvělou párty a byli maximálně spokojeni! Ono po té negativní zkušenosti se není čemu divit a takových lidí tam bylo víc, kteří během večera přišli za mnou a děkovali mi za to, co jsme předvedl na této krásne svatbě! 
Pojdme si ještě v rychlosti shrnout celý den: Ve 14 hod. svatební obřad na kterém hrály housle, poté gratule a foto. V 15 hodin už jsme byl připraven na podkreslení svátečního oběda. Podávala se polévka a pak si svatebčané nandali, na co měli chut'. Hrála reprodukovaná a příjemná hudba, teplota v sobotu 19. června byla tropická až na 35 stupních a tancovat se přesto začalo v 17 hod., kdy byl na programu první novomanželský tanec. Ten byl mnou sestříhaný a sklidil u svatebčanů velký aplaus! Na řadu během sobotního podvečera přišly i hry a soutěže na svatbu, kde došlo na novomanželský kvíz se zvedáním bot a na královský svatební kočár! Během svatební párty se nejvíce tancovalo na české staré i moderní písničky a také na aktuální hitovky jako třeba Tiesto, Avicii atp. Došlo i na devadesátky a babičky jistě ocenily na začátku i Elvise:-)
Já děkuji za pozvání, moc jsme si vaší svatbu užil a budu se těšit jako DJ na svatbu Plzeň na další svatbě jejich známých a kamarádů třeba ještě v letošním roce 2021!