Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Dj a moderátor Petr Berka na Firmy.cz
Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  

 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Katky a Jindry Telč 12.6.2021

DJ na svatbu Petr Berka

Po dlouhé době svatba jak v pátek, tak v sobotu! To už jsme psal ke včerejší svatbě v Berouně, ale tentokrát mě sobota 12. června zavedla na Vysočinu do krásného města Telč, kde mají nově zrekonstruovaný Pivovarský dům Telč a ohromující prostory zdejšího společenského sálu.
Mé služby DJ na svatbu si tentokrát objednala nevěsta Katka a už při komunikací před svatbou jsem cítil, že tohle bude povedená svatba a taky byla! Navíc jsme zde potkal, jako svatební DJ jednu rádiovou kolegyni z Prahy, která byla kamarádkou nevěsty a my jsme se tak viděli po dlouhé době právě na Vysočině!
Můj příjezd byl plánovaný na 16 hod. s tím, že o hodinu později už by měla začít hrát reprodukovaná hudba no a v 17:30 hod. pak i první novomanželský tanec. Nutno říct, že novomanželé pracují pro filmaře, Katka jako filmová producentka a Jindra - ženich tuším taky a tak byla celá výzdoba jako ve filmu a vše se točilo o filmu a vlastně i první společný tanec! Na další fotografie koukněte na IG nebo na FB. Krásně nacvičený taneček za který novomanželé sklidili velikánský aplaus a právem! Následoval taneček pro rodiče a to byl Karel Gott s písní Jdi za štěstím, no co vám budu povídat?! Slzy tekly proudem nejenom rodičům!
Večerní svatební párty jsem zpestřil novomanželům a svatebčanům svatební hrou, hráli jsme kvíz v osmi týmech a pak také přišel na řad novamanželský kvíz se zvedáním bot, který měl také úspěch!¨Pak už se hudba na svatbě nepřerušovala a hrálo se vše, hlavně pak moderní pecky vkusně doplněné o české písničky. Tancovalo se do 02 hod., kdy byl naplánovaný konec této moc pěkně svatební párty. Já se s novomanželi rozloučil a vyrazil směr Plzeň s pocitem další dobře odehrané svatby Katky a Jindry na kterou budu určitě rád, jako DJ na svatbu Vysočina vzpomínat:-)