Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Báry a Vaška Beroun 11.6.2021

DJ na svatbu Petr Berka Beroun 11.6.2021

Po dlouhé době zase kompletní svatební víkend jak v pátek, tak v sobotu a já se nemohl dočkat! V pátek jsem to neměl daleko, od Plzně do asi 60 km vzdáleného Berouna. Byl jsme až na hoře, u nějaké kapličky, kde byl kouzelný pohled na celý Beroun! To byl úžasný pohled! Byly to konferenční prostory  určené pro školení, svatbu i narozeninovou párty, moc hezké místo na svatbu Báry a vaška, kteří si řekli ANO v pátek 11.6.2021!
Jejich příjezd ze svatebního obřadu na toto místo byl plánovaný na 16 hod. a to byl čas, kdy už jsme byl jako DJ na svatbu připraven, abych nerušil příjezd novomanželů tím, že kolem nich budu nosit aparaturu atp. Raději přijedu na místo před začátkem tak, aby bylo již vše připraveno a nikomu zde nepřekážel! 
Ten den byla v Berouně polojasná obloha a teplota tak akorát někde na 25 stupních, prostě ideál. Zatímco prasátko na rožni už dostávalo tu správnou barvičku, tak tohle odpoledne patřilo Báře a Vaškovi, kteří měli naplánované na půl pátou krájení svatebního dortu a na 17 hod. i první společný novomanželský tanec. Novomanželé si vybrali Elvise Presleyho a pro rodiče dvě písničky. Ženich pro maminku kapelu Beatles - Let It Be a nevěta pro tatínka písničku od Jakuba Smolíka - říkej mi táto. Tímto byla svatební párty zahájena, ale tancovat se začalo i kvůli počasí až když slunce zapadalo nad Berounem a to bylo krátce po 20 hodině. Hrály se skladby novinkové, taneční, osvědčené, ale i české, které opět patřily mezi ty nejoblíbenější z celého večera. Já byl strašně rád součástí téhle party, která byla opravdu moc příjemná, milá a zábavná a to vše do 02 hodiny ranní, kdy byl naplánovaný konec svatební párty. Na odjezd jsem ještě vyfasoval "snídani" v podobě dortu a řízků za které moc děkuju, byly výborné a vyrazil pomalu domů s přáním, aby se něco podobného opakovalo také v sobotu  na druhé svatbě zase úplně jiných lidí. Ale o tom zase podrobněji nad tímto článkem v rubrice Svatební Blog.
Na všechny fotky se podívejte na IG a FB a tady ještě jeden e-mail, který potěšil ještě o víkendu, v neděli ráno, když jsem se pro změnu vracel z Telče. 

ctrl+c z e-mailu info@djnasvatbu.info ze dne 13.6.2021

Ahoj, ráda bych strašně moc poděkovala za krásné odpoledne i večer. bylo to nádherné a náš nejdůležitější den se povedl. Moc moc děkuji. Bára

Moc děkuji Báro! Váš DJ na svatbu Beroun - Petr Berka!