Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Dj a moderátor Petr Berka na Firmy.cz
Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  

 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Marušky a Aleše Varnsdorf 21.5.2021

DJ na svatbu Petr Berka Varnsdorf 21.5.2021Svatba Varnsdorf 21.5.2021 První svatba po lockdownu a já se strašně těšil, protože všechny svatby v měsíci květnu byly zrušené nebo odložené a takhle jediná zůstala! Na páteční svatbu do Varnsdorfu si mé služby DJ na svatbu objednala nevěsta Maruška. Původně plánovaných 60 lidí se muselo v době covidové zeštíhlit téměř o polovinu, ale i tak to byla svatební párty se vším všudy. Svatební obřad proběhl venku na zahradě zdejšího hotelu a zdejší vzdělávací budovy, kterou si pro svatební párty Maruška s Alešem pronajali. Na fotografie ze svatebního obřadu se můžete podívat v tomto článku výše. anebo na IG a FB profilu. Svatební obřad začínal v 14 hod. Na mě bylo nazvučení pianisty, který zahrál úvodní skladbu a poté se odebral k obřadu. Byl to totiž svěděk a bratr ženicha Aleše. Já se postaral o skladbu k prstýnkům a poté na gratulace. O hodinu později, když bylo vše nafoceno, jsme se odebrali ke svatební tabuli, kde se podával hovězí vývar a jako druhý chod si každý svatebčan mohl nandat to, na co měl chut'.
Svatební párty začala poměrně brzy kolem 17 hod., kdy byl na programu první společný tanec na písničku od Toplaeder - Dancing In The Moonlight a poté ještě song pro nevěstu a tatínka. Po úvodních tancích přišly na řadu svatební hry a soutěže. Hráli jsme asi hodinu v kuse všechny hry od novomanžleksého kvízu po královský kočár! Ano kočár měl v podvečer velký úspěch, ale ne pro pravé zadní kolo, které královský kočár jaksi nezvládlo:-)))
Tancovalo se celý večer! Nejčastěji jsme hrál Rybičky 48 oblíbenou kapelu nevěsty a taky rapera The Weeknda, což byl zase oblíbenec Aleše tedy ženicha. Byl to parádní večer a já děkuji novomanželům za pozvání. Další fotografie najdete jako vždy na IG nebo na FB a recenzi z FB pak níže v tomto článku.