Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Moniky a Tomáše Třebešice 5.9.2020

Svatba Třebešice 5.9.2020Na sobotu 5.9.2020 si s předstihem rezervovala mé služby nevěsta Monika. Svatba se konala v hotelovém resortu Třebešice na místním nově zrekonstruovaném zámečku, který nabízí moc hezké prostory i pro vaši svatbu, nedaleko Kutné Hory. Monika chtěla zkušeného svatebního DJ, který bude zároveň provádět svatebčany celým odpolednem a bude infomovat o aktuálním dění na jejich krásné svatbě jako takový svatební moderátor.
Svatební obřad začal ve 12 hod. v zámeckých zahradách, které jsou opravdu skvostné a neskutečně rozsáhlé. Na svatebním obřadu jim zahrál živý doprovod a já dorazil až na 14 hod., kdy měla začít svatební hostina. Novomanželé měli speciální požadavky, např., jak už jsem uvedl, provádět mluveným slovem svatebčany a říkat jim o různých aktivitách, fotokoutek, svatební strom nebo přáníčka, do kterých svatebčané zapisovali přání. Ty si novomanželé budou otevírat v různém časovém období. Např. 1 rok od svatby, 5 let, v důchodu atd. Také bylo jejich přáním, nezvat na první tanec, ale to se nakonec nepovedlo a na první tanec byli Monika s Tomášem asi padesátkou svatebních hostů přemluveni. Ano, někdy prostě nechtějí novomanželé být středem pozornosti v kruhu, ale tahle veselka byla jiná.... ženich totiž pocházel z Moravy a tak se nakonec oba posilnili slivovicí a společný tanec dali okolo půl osmé večer uprostřed kolečka. Svatební hry a soutěže tentokrát na programu nebyly, ale jedno překvapení si pro novomanžele připravili svědci Petra s Ondrou. Bylo to video se vzkazy a blahopřáním. Nemusím připomínat, že tohle video bylo hodně emotivní a mělo velký úspěch!
Venku pod pergolou, kde se normálně konají svatby jsme byli domluveni na produkci do 22 hod. Těsně před 22 hod. proběhl ještě prskavkový tanec a poté se zvuková a světelná aparatura stěhovala do vnitřních prostor zdejšího zámečku. Byla to otázka asi 20 minut a už jsme pokračovali uvnitř kvůli hluku. Zde začala ta pravá párty a tancovalo se od první do poslední písničky. Byla to vyloženě česko-slovenská párty, co se týče muziky. Nejvíce starší hity a rockovější, ale došlo i na hity od Abby nebo Boney M a dalších. Nakonec Olympic a skončili jsme jasná zpráva a hodinové ručičky v tu chvíli ukazovaly třetí hodinu ráno....Moc se mi z té svatby popravdě nechtělo. Byla to fajn společnost příjemných lidí, kteří se chtěli bavit a na Moravě, kde je to zcela běžné, za mnou přišly na konci i obě maminky novomanželů, jaké to bylo krásné z mé strany, což mi jen potvrdilo to, že to byla společnost příjemných lidí a jsme rád, že jsem mohl být součástí Velkého dne Moniky a Tomáše! Díky za pozvání a vše nej do manželství přeje Váš DJ na svatbu Petr Berka!
Vy se určitě podívejte na veselku obrazem. Fotografie najdete na mém FB nebo IG

Skvělý DJ a moderátor na svatbu. Naprosto bezproblémová domluva, skvěle rozproudil zábavu, profesionál na svém místě. Nemohli jsme si vybrat lépe. Jedním slovem: PERFEKTNÍ. :-)

Zveřejnil(a) Tomáš Havíř dne Úterý 15. září 2020