Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Verči a Michala 25.7.2020 Zámek Zbiroh

Svatba-25-7-2020-zamek-zbirohSvatební víkend pokračoval i poslední červencový víkend. Včera Hoffmanův dvůr a dnes pohádková svatba na zámku ve Zbiroze. S místním zámkem již dlouhodobě spolupracuji na zahraničních svatbách a líbí se mi, že je zde vše pečlivě organizované a luxusně nazdobené a vše musí do posledního detailu ladit do sebe! Sobotní svatba 25.7.2020 byla určená ne ve velkém rytířském sále, nýbrž v menším sále vedle zámecké Krčmy. Na fotografie se podívejte na FB SEM. Když se podíváte dál do minulých svateb, tak se můžete podívat i do luxusně nazdobeného sálu císaře Rudolfa, ale pojdme na tuto svatbu...
Asi padesátka svatebčanů a nejbližších přátel Verči a Míši se sešla na 18 hod. po ubytování a po prohlídce zámku na sále, kde probíhala svatební párty. Již na schůzce mi novomanželé říkali a měli trochu obavy, že to bude spíše netančící společnost a proto si prý vybrali mě, abych jejich hosty trochu rozparádil. A to se taky povedlo!! Tancovalo se až do půl druhé hodiny ranní a všichni se skvěle bavili! Když odcházeli na pokoje místního hotelu, tak i děkovali za báječný večer, kterým jsme jim na této svatební párty udělal a to vždy potěší každého svatebního DJ. Obvzláště potěšující to bylo i od tatínky nevěsty:-)
Nicméně párty na sále začala v 18 hod., jak už jsem psal výše. Do té doby ještě večeře formou rautu, jak jinak! A taky svatební dort. První tanec na skupinu Westlife si novomanželé Verča s Michalem zatančili kolem půl osmé večer a poté následoval ještě jeden taneček pro rodiče. Ti, byli absolutně na měkko a kdo ví... možná ukápla i nejedna slza... Poté dva ploužáky pro hosty a už to jelo! Začal jsem jako obvykle starší muzikou a pokračoval s latinou, ale největší úspěch přinesla česká a slovenská muzika! Nepamatuji se, kdy naposledy jsem zahrál tolik českých a slovenských písniček během svatební párty! Na řadu přišlo snad vše, na co se dalo alespoň trochu tancovat:-) Od novějších až hlavně po ty starší pecky. Během večera proběhla svatební tombola a taky tři hry v mé režii. První jsem dal začátkem večera, kdy bylo venku ještě světlo a lidem se moc nechtělo tančit, ale v téhle soutěži museli, jelikož jsme hráli svatební hru Popelka. Později večer došlo i na hru s kolíčky a když jsme byli na zámku, tak taky na zámecký svatební kočár, který měl neskutečný úspěch u všech svatebčanů!
Děkuji Michalovi, který objednal mé služby DJ na svatbu za pozvání, děkuji i Verče za báječný večer! Měl jsme z této svatby dobrý pocit a odjížděl jsem s pocitem, že vše se podařilo přesně tak, jak si přáli novomanželé!
Tento článek jsme psal v neděli 26.7. a jak sami dole vidíte, recenze od Michala na sebe nenechala dlouho čekat... Moc díky!


 

Nekončící zábava, skvělá hudba, báječná společnost. Nemohli jsme si přát lepšího DJ.

Zveřejnil(a) Michal Klát dne Neděle 26. července 2020