Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Markéty a Aleše Škvorecký dvůr 4.7.2020

Skvorecky dvur svatba Markéty a AlešeByla sobota 4.7.2020 a já vyrazil směr Praha - Škvorec. V této malé vesničce kousek od Prahy se nachází krásné místo pro svatbu! Škvorecký dvůr. Na fotky se podívejte na FB SEM. Mé služby DJ na svatbu si objednala nevěsta Markéta, ale celé to mělo ještě malý příběh. Ve Škvoreckém dvoře se vdávala před čtyřmi roky její sestra Lucka, která mě viděla na jedné svatbě své kamarádky nedaleko Příbrami a byla doslova nadšená. Vlastně díky její sestře jsem tady byl, protože nechtěla na svou svatbu nic podcenit a já už byl dle jejich slov "osvědčený". Více jak rok si mé služby DJ na svatby rezervovala Markéta.
Ve Škvoreckém dvoře jsem zvučil i svatební obřad, který proběhl za stodolou u jabloně. Znovu připomínám, že fotografie z této svatby najdete na IG nebo na facebooku. Obřad byl na programu v 14 hod. já dorazil o hodinu dříve, abych si vše v klidu připravil. Svítilo sluníčko a teploměr ukazoval 25 stupňů, ale přeci jen to mělo jednu malou nevýhodu. Ve stodole bylo strašné horko a tak po svatebním obřadu následovala pouze polévka a pak si každý nandal k jídlu to, na co měl prostě chut. Po polévce se všichni odebrali na terasu před stodolu, kde se také opalovalo prasátko, ale na rožni. Do 19 hod. byl na programu pouze svatební dort, ani na žádné svatební soutěže a hry nedošlo, jelikož novomanželé si je nepřáli. První novomanželský tanec začal krátce před 19 hod. a následoval tanec s rodiči. Poté jsem přidál asi dva ploužáky taky pro jejich asi čtyříctku svatebních hostů a zábava se rozjela horko nehorko:-) Během večera zazněly i songy od Nedvědů, které měl rád tatínek nevěsty, ale především se hrály spíše starší české hitovky. Současnost taky nechyběla, ale spíše v pozdějších hodinách. Stále totiž převažovaly ty domácí hitovky, na které si každý zatrsal a taky zazpíval. A došlo i dokonce na polku!
Hrálo se skoro do 02 hod. ranní, já si pobalil po svatební párty aparaturu, rozloučil se s Markétou a Alešem a nabral směr Plzeň. Za pár hodin mne totiž čekala během tohoto víkendu již třetí svatba zase na Lipovce u Nekmíře, ale o tom v jiném článku výše. Markét a Aleši, děkuji za pozvání, svatbu jsem si s vámi užil a budu se těšit na svatbě vašich přátel v budoucnu! At se Vám v manželtsví daří!

PS: přesně týden od svatby přišlo tohle pěkné hodnocení:-)

Petr byl DJ na naší svatbě 4.7.2020 ve Škvoreckém dvoře. Je to velký profesionál, vše skvělé načasované, naprosto...

Zveřejnil(a) Markéta Sirotková dne Sobota 11. července 2020