Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Lucky a Viktora 12.6.2020 Losiná u Plzně

Svatba Losiná u Plzně 12.6.2020Byla to první svatba po koronavirové pauze, ale třetí v roce 2020, tak si asi dokážete představit, jak moc jsme se těšil na svatbu Lucky a Viktora do Losiné nedaleko Plzně. Krásný přírodní areál s dřevěnými sruby pro ccá 60 hostů je klidným, krásným a romantickým místem pro svatbu nacházející se na samotě, která je ideální pro svatby! Děti tady mají spousty zvířat, dětské brouzdaliště a další vyžití včetně bazénu, který je hned u baru. I přesto, že bazén byl tak blízko baru a byl to pátek 12.6.2020, který po dlouhé době přinesl o něco teplejší vzduch po těch upršených dnech v posledním týdnu, tak do bazénu kupodivu nikdo nespadl:-)
Sruby jsou nové a pěkně čisté včetně toalet a celé to zázemí je opravdu moc příjemné. Ostatně na fotky se můžete podívat na FB.
Lucce a Vikimu jsme zvučil i svatební obřad, který byl včetně slavobrány umístěn před branami této osady a bylo to moc hezké místo. Po obřadu jsme soutěžili v novomanželském kvízu, novomanželé si připravili i svatební tombolu se spoustou pěkných cen pro svatebčany a ve hře byl i svatební kočár, na který už během večera nedošlo, protože nebylo třeba. Hosté se bavili a tancovali, na svatbě byly i děti, takže jsem pobavil i děti písničkami na přání, ale celý ten večer byl ve znamení CZ a Sk hitů spíše rockovějšího žánru. Tři sestry, Wohnout atd. a dokonce došlo na na Visací zámek:-) Tancovalo se až do čtvrté hodiny ranní a tak jsem si na konci nad ránem pobalil aparaturu a měl za pár hodin namířeno na další svatbu do Průhonic. Ale o tom zase v jiném článku ve svatebním blogu DJ na svatbu Petra Berky.

PS: přidáno 18.6.2020 na FB také hodnocení od nevěsty. Podívejte se SEM