Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Hanky a Rastíka Plzeň 1.6.2019

Svatba Kalikovský mlýn Plzeň DJ na svatbu - Petr BerkaPo Resortu Svět v Úžicích v pátek přišla první červnová sobota 1.6.2019 a další krásná svatba doma v Plzni v místním klubu Kalikovského mlýna. Byla to sice menší česko-slovenská svatba, která čítala na ani ne 30 svatebčanů i se mnou a panem fotografem, ale moc příjemní lidé i ze Slovenska, odkud pocházel ženich Rastík. Mé služby DJ na svatbu si objednala nevěsta Hanka a její přání bylo uspokojit všechny svatebčany z Čech i Slovenska a to se myslím povedlo:-) Já osobně jsme byl pozván ke slavnostnímu obědu s rodinou a přáteli a dorazil jsem do klubu v Kalikováku na třetí hodinu. Svatební obřad proběhl nedaleko Kalikováku, kde se normálně konají každý víkend svatební obřady. Po obědě se krájel krásný dort a na řadu přišel i první společný novomanželský tanec a posléze i tanec s rodiči. Byla to moc pěkná emotivní chvíle pro celou rodinu...ZDE se podívejte na fotky z této svatby!
Večerní svatební DJ párty přinesla i novomanželský kvíz nebo královský kočár a musím říct, že hlavně hosté ze sousedního Slovenska byli opravdovými tahouny:-)
Během večera se pochopitelně hrály hitovky od Elánu, Teamu a došlo i na Kollárovce a Héj sokoly nebo tolik oblíbenou Emily a její borovičku:-) Myslím, že právě video z této svatby, najdete i na mé facebookovém profilu ZDE. Žijeme len raz taky nechybělo a tady je opět krátké video ZDE. Akorát začalo platit nařízení GDPR, takže svolení od nevěsty Hanky jsem dostal!
Děkuji za pozvání a za to, že jsem mohl být součástí téthle krásné malé svatby novomanželů Hanky a rastíka. přeji ještě jendou vše nejlepší do života!