Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé weby



Trochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.



Svatba Pavly a Tomáše Yard Resort 9.6.2019

Svatba-pavla-a-tomas-9-6-2019-yard-resort-predbojNedělní svatební párty v Yard Resortu v Předbojích si objednal dlouho dopředu ženich Tomáš. S Tomášem jsem se potkal na jedné svatbě v Praze a byl nadšený z mých služeb a tak neváhal a objednal i na svou svatbu s Pavlínkou. Po sobotní svatbě jsem jel z Karlštejna kousek za Prahu do tohoto krásného hotelu, kde proběhl svatební obřad  a posléze v Sýpce i krásná hostina asi pro padesátku hostů. Jako DJ na svatbu jsem nabídl služby nazvučení svatebního obřadu, který se konal nedaleko v zahradě areálu, který hosté využívají i jako golfové hřiště. Svatební hostina se konala, jak už jsem napsal výše, v Sýpce, kde se konají svatby každý víkend v sezóně. Vše proběhlo hladce a profesionálně. Bylo vidět, že svatby jsou zde na denním pořádku a tomu odpovídalo i chování místního personálu. Jídlo jako vždy dokonalé, vše připravené, načančané, no prostě super! Po slavnostním obědě, díky letnímu tropickému počasí, se svatebčané rozutekli do širokého okolí na procházku a nebo do stínu, jelikož teplomě ukazoval i přes 30 stupňů! Párty tak začala se zpožděním, ale do té doby měl Tomáš přání soutěžit a ukázat svatebčanům společné fotografie, jako takové překvapení. Přivezl jsem plátno i projektor a vše se promítalo na plátno. Sestřih pro novomanžele připravili svědci a měl vělký úspěch! Zábava začala až kolem osmé večer po večeři prvním tancem a tancem s rodiči. Poté jsme pozval i ostatní svatebčany na taneční parket, párkrát jsme přerušili párty kvůli svatebním soutěžím, na které se můžete podívat SEM. Tančilo se až do druhé hodiny ranní a jestli šel někdo ze svatby v pondělí rovnou do práce, tak to bylo asi dosti zajímavé po tak krásné svatbě a náročné párty:-)
Hrála se převážně starší muzika, novější, ale hlavně CZ a SK hity, které měly největší úspěch až do rána! Už dlouho jsem nezahrál tolik českých písniček včetně Arnoštka...Díky Pavlí a Tomáši za pozvání, nikdy na vaší svatbu nezapomenu!! Tomášovo reakci na mé služby si přečtěte na FB, ale fotografie najdete také na Instagramu. Hodně štěstí a díky za pozvání!