Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé weby



Trochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.



Svatba Terky a Braňa Plzeň 15.6.2019

Stavba-terky-a-brana-15-5-2019-plzenDalší tropický červnový termín patřil svatbě Terezce a Braňovi. Hned na úvod musím říct, že nevěstu moc dobře znám. Když jako patnáctiletá poslouchala rádio, tak denně volala do pořadu jukebox na rádiu Kiss Proton, kde jsem moderoval právě písničky na přání. Pravidelně se taky vídáme na vánočních večírcích pro spol. Makro, kde Terezka pracuje a tak měla o výběru Dj-e na svou svatbu jasno.
Svatba asi o třiceli lidech z Čech i Slovenska se odehrávala v Plzni, v restauraci Kalikovský mlýn, kde je možnost v případě hezkého počasí mít párty i venku na terase hned u řeky. A že to byla párty se vším všudy nemusím připomínat. Nevěsta a její kamarádky měly rády hity z 90.let jako třeba Snap, Twenty 4 Seven, Mr. President, Masterboy a další. Hrála se převážně taneční muzika a pro hosty ze Slovenska to byly i slovenské pecky od Elánu, Teamu, Adama Durici a dalších. V pozdějších hodinách už to byla moderna a latinsko-americká klasika. Tancovalo se až do ranních hodin a já děkuji, že jsem byl pozvaný na tuto svatbu Terezky a Braňa, měl také své místo u stolu a svatbu si taky náležitě užil! Všechny fotky ze svatby najdete na facebookovém profilu ZDE. Sobota 15. června 2019 Kalikovák!
Recenzi pak najdete taky na FB ZDE.