Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Péti a Zdendy 29.2.2020 Plzeň

Svatba-petry-a-zdendy-29-2-2020-plzenByla to 2. letošní svatba v roce 2020 v Plzni Černicích. Mé služby si objednal Zdeněk a Petra, budoucí novomanželé. Obřad probíhal v prostorách Měšťanské besedey v Plzni a dle fotky se jednalo o velice krásné prostory, které byly perfektně a svatebně vyzdobeny. Obřad začínal v 13 hod. a byl standardní v délce asi 30 min. Na obřad dorazila asi stovka přátel, ale pozvánku na veselku do pivovaru Purkmistr v Plzni dostala zhruba polovina z nich. Tam byl naplánovaný příjezd na 15 hod. a jelikož v sobotu panovalo celkem příjemné počasí a teploměr ukazoval až 13 stupňů, tak si dali všichni na čas a dorazili až o třicet minut dýl. To ale vůbec nevadilo a po skvělé svíčkové na smetaně byla volná zábava až do půl somé, kdy byl na programu první společný tanec. Následoval tanec pro rodiče a pak už se rozjela zábava, která pokračovala do druhé hodiny ranní. Během večera si novomanželé, ale i svatebčané zahráli spousty her, které jim připravili svědci a dokonce si vše i moderovali. Tancovalo se hodně na moderní skladby, ale i na skladby staršího ročníku narození a byly to převážně CS hitovky. Další příjemná svatba byla za mnou a novomanželé hned po svatbě odjeli na krátkou svatební cestu směr Jižní Morava. Odsud mi taky poslal Zdeněk krásný e-mail, který mluví sám za sebe včetně fotografie. Já děkuji za pozvání a přeji hodně štěstí!

Hezky vecer, Petre,

zdravime Vas z nasi svatebni cesty ze Znojma :-)
Jsme strasne moc radi, ze jsme si Vas vybrali! Uz behem svatby ale i po ni jsme na Vas slyseli spoustu chvaly, a to i od nasich zahranicnich kamaradu.
Velmi jste prispel ke skvele atmosfere na cele svatbe, za coz Vam moc a moc dekujeme! Fakt jsme si to my a nejen my uzili :-) Dukaz v priloze :))
Mejte se prima a kdybyste chtel treba poslat nejake fotky, kde DJujete (kvuli reklame), tak dejte urcite vedet ;-)
S pratelskym pozdravem

Petra & Zdenek P.

Zdenda-svatba-29-2-2020