Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Niky a Petra 19.7.2019 Fořtovna

Svatba Fořtovna 19.7.2019Byl pátek 19.7.2019 a na svou veselku si objednali mé služby DJ na svatbu sympatický pár Niky s Petrem. Už na schůzce jsem si říkal, že tohle bude perfektní svatba a to se taky v den konání svatby potvrdilo! Je třeba říci, že svatbu před termínem prošvihli nebo spíše nestihli a asi už tušíte, že už měli pár měsíců malou holčičku, která trochu nabořila plány svatby, ale nakonec vše vyšlo, myslím, podle jejich představ! Počasí v ten den bylo trochu jako na houpačce a při obřadu už se to mračilo na všechny strany okolo zdejší Fořtovny v Oboře u Kaznějova. Je to místo, kam strašně rád jezdím, uprostřed lesa, totální samota a moc pěkné místo, ale vraťme se na obřad, který začínal úderem 13 hod. Sotva oddávající řekl tu známou větu, prohlašuji vás.... tak se strhl takový slejvák, že bylo nutné honem rychle aparaturu vypnout a bez gratulací ukončit obřad. Ten proběhl vedle v zámecké Fořtovně a novomanželům tak doslova pršelo štěstí! Ostatně na fotografie z této svatby se můžete opět podívat na facebookový profil DJ na svatbu Petr Berka.
Po slavnostním obědě už po dešti ani památky a nakonec se tak vyjasnilo, že se udělal slušný pařák! Tancovat se začalo v podvečer na terase, kde svatebčané utvořili pomyslné kolečko a pak už to jelo! Hrálo se snad všechno možné, aby si každý přišel na své a to se myslím i povedlo!
Zatímco rodiče nevěsty odjeli  hlídat večer jejich malého blonďátého andílka, tak novomanželé si párty s kamarády užili, že při pár lidech skončili s tancem až po druhé hodině ranní:-) Novomanželům ještě jednou díky za vše a taky za svělé hodnocení, které opět najdete na FB. Tak šup! Honem pobalit a za pár hodin na další krásnou letní svatbu!