Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Terezky a Ondry 27.7.2019 Plasy

Svatba Čechovi Plasy 27.7.2019

Sobota 27.7.2019 a krásná svatba Terezky a Ondry. Ondra plánoval svatbu dle mých volných termínů a nakonec se trefil do posledního volného a nakonec i dobře zapamatovatelného tj. 27.7. Také musím uvést na pravou míru to, že Ondru dobře znám. Mé služby objednává několikátým rokem jako zaměstnanec Plzeňského kraje na zářijové večírky cestovního veletrhu ITEP.
Svatební obřad se konal v kláštěře Plasy. Moc pěkné místo pro vaše ANO a celá hostina pak byla nedaleko v místním kulturním středisku, které prošlo celkovou rekonstrukcí, takže vše bylo jako nové a moc hezké. Ostatně fotografie jako vždy najdete na mém facebookovém profilu ZDE. Najeďte na svatbu 27.7.2019!
Jelikož panovalo koncem července tropické počasí, tak příchod novomanželů se pozdržel. Byl sice plánován na 17 hod., ale Terezka s Ondrou dorazili o hodinu později. I tak to nikomu nevadilo, jelikož hosté již čekali v kulturním středisku, které je klimatizované, takže jim bylo fajn:-)
Následovala polévka a dále si už každý nandal jen to, na co měl chuť v místním výborném cateringu. Po večeři následovala série pomalých skladeb včetně prvního tance a pak se rozjela i večerní zábava. Na programu byla pouze jedna soutěž a sice kvíz, který si moderovali sami svědkové. Tancovalo se celý večer a celou noc, přece jen 80-ka hostů převážně mladších ročníků se chtěla a hlavně uměla bavit a tak jsem poslední písničku dával až někdy před třetí hodinou ráno...Byla to moc hezká svatba a já jako DJ na svatbu zažil parádní večer na který nikdy nezapomenu! Hodně štěstí Terez a Ondro!!