Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Báry a Katky 8.8.2019 Soběsuky

Angusfarm Soběsuky a veselka Báry a Katky

Tahle svatba byla ve čtvrtek 8.8.2019. Dobře zapamatovatelný datum si zvolily holky a zárověň dvě krásné nevěsty Bára s Katkou. Svatbu měly v krásném prostředí na Angus farmě v Soběsukách kousek u Nepomuku. Nabízejí zde špičkově připravené jídlo a příjemné prostředí jak už venku, tak uvnitř stodoly, no prostě ideální místo pro svatby! Ostatně kouknout můžete i vy na FB ZDE. Najeďte dolů na svatbu 8.8.2019.  Holkám jsem zvučil i obřad, který měl začátek v 14 hod. Nějaká hodinka pro focení a pak naprosto skvělá hostina od místní farmy! Když trochu odbočím, tak tohle místo v příštím roce navštívím min. 5x a už se moc těším! Jen pro zajímavost... zdejší provozní se jmenuje jaké já Petr Berka:-)
Po svatební hostině panovala úžasná a uvolněná atmosféra, přeci jen bylo docela hezky a holky poté odjely na focení, protože fotky chtěly mít ve velkém na celý život. Po příjezdu byl na pořadu dne svatební tanec, který byl moc pěkný a povedený a jak už to bývá, po prvním tanci se rozjela i večerní zábava. Aktuální taneční hity a CZ a Sk hity byly skvělou volbou až do 03 hod ráno:-)
Holkám přeji jen to nejlepší a jelikož  chtěly opravdu zkušeného DJ na svatbu, tak za sebe mohu říci, že to byla super svatba na kterou budu určitě rád vzpomínat! Díky za pozvání a ať se daří!