Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Zuzky a Davida 17.8.2019 Plzeň

Svatba U Pramenů v Plzni 17.8.2019 Na další sobotní srpnovou svatbu jsem nemusel daleko! Proběhla v Plzni v oblíbeném hotelu u Pramenů, který má nádherné prostředí pro svatební obřad a hostinu. Vše na jednom místě proběhlo i v sobotu 17.8.2019.
Mé služby DJ na svatbu si objednala nevěsta Zuzka. Musím říct, že už na schůzce jsem se na tuto svatbu strašně moc těšil. Zuzka mě navnadila na skvělé lidi a nedala mi žádná omezení, co se týče hudby a to že to bude super svatba se posléze také potvrdilo. Svatba to byla pefektní po všech stránkách! Od obřadu, který jsem jim zvučil až do časných ranních hodin. Tancovalo se na všechno možné od současných hitů až po latinu a pochopitelně i české skladby. Nikdy nezapomenu, jak nevěsta chtěl zahrát svou oblíbenou od Báry Polákové - kráva. To jakým způsobem zpívala a tancovala, bylo skvěle sehrané jako od profesionálních choreografů:-) Paráda!
Celá svatba se bavila včetně mě, nechtělo se jít domů a zdejší personál před čtvrtou hodinou ranní apeloval na konec svatby. Pokud by jim nevadila produkce, možná bysme tam byli až do svítání:-) Zuzko a Davide, díky za pozvání a Zuzce díky za recenzi na facebooku ZDE! Vše včetně fotografií najdete na fb ZDE!