Uplynulé svatby | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatba Terezky a Ríši 27.9.2019 Praha

46001de9-1cec-4a6e-979e-5f58538a520d V pátek 27.9. 2019 si mé služby svatebního DJ objednal sympatický a mladý pár z Prahy. Terezka s Richardem byli moc fajn už na prvním setkání, které proběhlo v "terénu" v Černošicích, kde jsem moderoval poslední zvonění před místní školou. Jejich přání bylo hrát pro mladé hosty hodně CZ písniček a nazvučení obřadu. Obřad proběhl v Praze Dubči v nově zrekonstruovaném objektu z 18. století, který měli na celý den pronajatý. Historický špejchar je moc krásný objekt, jen s malou nevýhodou, že nenabízí tolik žádané ubytování v místě svatby. Novomanželům to ale tolik vadit nemuselo. Měli zajištěný rozvoz, který fungoval bezchybně.

Obřad začínal v 14 hod. v místním parku, asi 30 metrů od budovy špejcharu, takže ideální místo. Oddávající přijel z Vysočiny, taky samotná cesta byla v pátek přes celou Prahu opravdovým "zážitkem" pro každého, nejenom pro oddávajícího... já už nasedl do auta v pravé poledne z Plzně a doprava kolabovala. Všichni ale stihli dorazit na místo včas a tak jsme mohli začít. Obřad trval asi 45 min a poté se všichni bavili při focení. Asi v 15:30 přišli na místo svatební párty a pár minut na to začalo padat z nebe novomaželům štěstí. V historickém špejcharu proběhlo po usednutí pár proslovů, podávala se výborná polévka a pak si každý ze 70 svatebních hostů nandal, co chtěl ve výborném cateringu, který měla na starost nedaleká restaurace. Většinu svateb zde údajně dělá zdejší restaurace, jejíž název se mi nepodařilo zjistit...Jídlo a obsulha byla opravdu skvělá! Před prvním tancem okolo 19 hod. Proběhl i svatební kvíz, fotilo se ve fotokoutku a pak přišla na řadu zábava. Hosté tancovali od začatku do konce, ten byl v 01 hod., proběhlo taky pár přestávek na hru jako rok s novomanželi atd. jak už jsem psal v tomto článku výše, hrálo se hodně českých písniček, ale i moderna. Každý si přišel z řad svatebčanů na to své. Po skončení svatby Terezky a Richarda jsem jel do hotelu a ráno mě čekala cesta do Českého ráje na statek v Ondříkovicích, kde jsem měl v sobotu další svatbu Verči a Petra. Článek najdete ZDE.

Ještě jednou děkuji za pozvání, přeji šťastné a dlouhé manželství a děkuji Terezce za pěknou recenzi, kterou si také múžete přečíst na facebooku ZDE.