Svatební Oslava | Petr Berka

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info
Skype:djnasvatbu.petrberka123

DJ na svatbu - Petr Berka

Propagujte i svojí stránku

Svatební weby

SpolupráceDJ svateb - Petr Berka

Petr Berka

Svatební hudba

Mendelssohnův svatební pochod je ohraný.....

Vyměňte klasiku za své originální písně ke kterým máte s nastávajícícm zvláštní vztah.

Pár tipů najdete i v rubrice Hudba na svatební obřad včetně ukázek ve formátu mp3.

Harfista na obřad

Mějte u oběda harfistu?! Mladí harfisté jsou často rádi za každou korunu. Zkuste proto zajít do nejbližší lidové školy umění. Harfista navodí skvělou, slavností a hlavně romantickou atmosféru.

Výslužka na svatbě

Koláčky a další sladkosti jako klasická výslužka? To už dnes není v módě! Zkuste semínka čtyřlístků. Ty rozdávejte při odchodu ze svatební párty domů. Doma si je zasadí do květináče.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatební Oslava

Plánujete svatební oslavu? Ano, je to jednou za život a v žádném případě byste neměli podceňovat náležitosti s vhodnou přípravou správné svatební oslavy! Na Vaší svatební oslavě by tak neměl chybět vhodný DJ na svatbu, který potěší každého hosta jeho oblíbenou písničkou. Svatební oslava si ale žádá i něco víc?! Např. moderování různých her a soutěží, zve lidi k tanci, oznamuje hostům, co se bude dít v následujících minutách atd. Také moderuje případné karaoke show, pakliže jste rozhodnuti pro tento druh zábavy na svatební oslavě.

Pojďme si takovou svatební oslavu trochu více popsat. Seskupení hostů, věková kategorie a styl zábavy na Vaší svatbu nebo-li svatební oslavu. Je dobré myslet na každý detail svatební párty, která by měla být přesně podle představ!

Svatební oslava nesmí být nuda!

Ano. To si přejí všichni svatebčané! Dobře se pobavit! Vždyt svatební oslava je oslavou celé rodiny a přátel, které jste si na Váš velký den pozvali. Hlavně je to oslava svatebního dne, uzavření nového maželství. I proto je důležité myslet na správný druh zábavy. Jak už tady bylo popsáno výše, je dobré vybrat vhodného Dj na svatbu, který hraje hostům to, co jim na očích vidí a hraje taktéž i na přání.

Celý průběh hudby na svatbu na svatební oslavě je někdy předem dohodnutý s novomanželi, aby jim co nejvíce styl hudby vyhovoval a aby pokryl, co nejvíce přáníček a chutí svatebčanů. Nezapomeňte, že každý poslouchá něco jiného a tak je dobré myslet na vše. Dj na svatbu by měl disponovat bohatým repertoárem, kde nechybí moderní písně, ale také CZ a SK hity, rocková muzika, oldisky a rockenrolly nebo i dechovky. Záleží na chuti a citu každého dj na svatby, kterého si pozvete na Vaší svatební oslavu.

Svatební Dj a Vaše svatební oslava v ČR

Už znáte termín svatby, znáte i místo svatební oslavy a nyní by bylo dobré vybrat vhodného svatebního DJ, který bude provázet na Vaší svatební oslavě hudbou a mluveným slovem. Na internetu koluje několik Dj na svatby na které byste měli dávat pozor! Největší příznaky levného Dj na svatby je nízká cena, nekvalitní zvukové aparatura a možná i různé výmluvy, Svatební DJ by měl jezdit po svatebních oslavách po celé republice a nejenom v jednom velkém regionálním městě. Ať už se Vaše svatební oslava koná v Libereci, Ostravě, Brně, Praze nebo Plzni, tam všude by měl Váš dj na svadbu přijet bez výmluv!

Petr Berka - profesinál v oboru nabízí služby všem novomanželům at už plánujete uspořádat svatební oslavu kdekoliv! Pročtěte si pozorně tyhle stránky a pokud by bylo něco nejasného, klidně se ihned zeptejte na moje služby. Rád vše vysvětlím a poradím i s Vaší svatební oslavou! Budu se těšit!