Svatební Oslava | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Dj a moderátor Petr Berka na Firmy.cz
Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  

 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Svatební Oslava

Plánujete svatební oslavu? Ano, je to jednou za život a v žádném případě byste neměli podceňovat náležitosti s vhodnou přípravou správné svatební oslavy! Na Vaší svatební oslavě by tak neměl chybět vhodný DJ na svatbu, který potěší každého hosta jeho oblíbenou písničkou. Svatební oslava si ale žádá i něco víc?! Např. moderování různých her a soutěží, zve lidi k tanci, oznamuje hostům, co se bude dít v následujících minutách atd. Také moderuje případné karaoke show, pakliže jste rozhodnuti pro tento druh zábavy na svatební oslavě.

Pojďme si takovou svatební oslavu trochu více popsat. Seskupení hostů, věková kategorie a styl zábavy na Vaší svatbu nebo-li svatební oslavu. Je dobré myslet na každý detail svatební párty, která by měla být přesně podle představ!

Svatební oslava nesmí být nuda!

Ano. To si přejí všichni svatebčané! Dobře se pobavit! Vždyt svatební oslava je oslavou celé rodiny a přátel, které jste si na Váš velký den pozvali. Hlavně je to oslava svatebního dne, uzavření nového maželství. I proto je důležité myslet na správný druh zábavy. Jak už tady bylo popsáno výše, je dobré vybrat vhodného Dj na svatbu, který hraje hostům to, co jim na očích vidí a hraje taktéž i na přání.

Celý průběh hudby na svatbu na svatební oslavě je někdy předem dohodnutý s novomanželi, aby jim co nejvíce styl hudby vyhovoval a aby pokryl, co nejvíce přáníček a chutí svatebčanů. Nezapomeňte, že každý poslouchá něco jiného a tak je dobré myslet na vše. Dj na svatbu by měl disponovat bohatým repertoárem, kde nechybí moderní písně, ale také CZ a SK hity, rocková muzika, oldisky a rockenrolly nebo i dechovky. Záleží na chuti a citu každého dj na svatby, kterého si pozvete na Vaší svatební oslavu.

Svatební Dj a Vaše svatební oslava v ČR

Už znáte termín svatby, znáte i místo svatební oslavy a nyní by bylo dobré vybrat vhodného svatebního DJ, který bude provázet na Vaší svatební oslavě hudbou a mluveným slovem. Na internetu koluje několik Dj na svatby na které byste měli dávat pozor! Největší příznaky levného Dj na svatby je nízká cena, nekvalitní zvukové aparatura a možná i různé výmluvy, Svatební DJ by měl jezdit po svatebních oslavách po celé republice a nejenom v jednom velkém regionálním městě. Ať už se Vaše svatební oslava koná v Libereci, Ostravě, Brně, Praze nebo Plzni, tam všude by měl Váš dj na svadbu přijet bez výmluv!

Petr Berka - profesinál v oboru nabízí služby všem novomanželům at už plánujete uspořádat svatební oslavu kdekoliv! Pročtěte si pozorně tyhle stránky a pokud by bylo něco nejasného, klidně se ihned zeptejte na moje služby. Rád vše vysvětlím a poradím i s Vaší svatební oslavou! Budu se těšit!