Svatební místa v ČR | Petr Berka - tak trochu jiný Dj...

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info
Skype:djnasvatbu.petrberka123

DJ na svatbu - Petr Berka

Propagujte i svojí stránku

Svatební weby

SpolupráceDJ svateb - Petr Berka

Petr Berka

Svatební hudba

Mendelssohnův svatební pochod je ohraný.....

Vyměňte klasiku za své originální písně ke kterým máte s nastávajícícm zvláštní vztah.

Pár tipů najdete i v rubrice Hudba na svatební obřad včetně ukázek ve formátu mp3.

Harfista na obřad

Mějte u oběda harfistu?! Mladí harfisté jsou často rádi za každou korunu. Zkuste proto zajít do nejbližší lidové školy umění. Harfista navodí skvělou, slavností a hlavně romantickou atmosféru.

Výslužka na svatbě

Koláčky a další sladkosti jako klasická výslužka? To už dnes není v módě! Zkuste semínka čtyřlístků. Ty rozdávejte při odchodu ze svatební párty domů. Doma si je zasadí do květináče.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Zámek Niměřice

Zámek NiměřiceZámek Niměřice

Nově zrekonstruovaný zámek v Niměřicích nabízí svatebčanům kompletní servis od obřadu až po catering a mnoho dalšího. Ideální místo pro romantiky v překrásném prostředí v okrese Mladá Boleslav.

Zámek Zbiroh

Zámek Zbiroh

Jedno z nejkrásnějších prostředí se Vám pro Vaší svatbu nabízí na zámku Zbiroh.Zde zažijete doslova pohádkovou svatbu dle Vašich představ včetně cateringu.

Hotel La Primavera

Primavera**** La Primavera Hotel & Congress centre

Hotel La Primavera je v Plzni žádaným místem pro svatební hostinu. Čekají na Vás profesionálové s luxusním cateringem a příjemnou obsluhou.

Golden Fish Apartments

****Hotel Golden Fish Apartments

Hotel Golden Fish Apartments v Plzni na Borech, nabízí svatebčanům gastronomický zážitek pro Vaší svatební oslavu.

Kalikovský Mlýn Plzeň

KalikovakKalikovský Mlýn Plzeň

Další ideální místo pro romantický sňatek pod širým nebem v Plzni v prostředí Kalikovského mlýna. Svatba je zde možná hned na třech místech! Krásný zahradní altán pro venkovní obřad.

Pivovar Groll Plzeň

GrollPivovar Groll

Přímo v cebru města Plzně najdete historický pivovar Groll. I zde na Vás čeká příjemná svatební hostina na kterou budete rádi vzpomínat. Svatba v příjemném prostředí a v příjemném prostředí pivovaru.

Parkhotel Plzeň

Parkhotel****Parkhotel Congress Center Plzeň

Plzeňský Parkhotel v Plzni na Borech. Chcete svatbu v restauraci, v salónku,restauraci nebo dokonce venku u bazénu? Mnohem více nabízí oblíbený Parkhotel v Plzni.