Snubní prsteny | Petr Berka - tak trochu jiný Dj...

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info
Skype:djnasvatbu.petrberka123

DJ na svatbu - Petr Berka

Propagujte i svojí stránku

Svatební weby

SpolupráceDJ svateb - Petr Berka

Petr Berka

Svatební hudba

Mendelssohnův svatební pochod je ohraný.....

Vyměňte klasiku za své originální písně ke kterým máte s nastávajícícm zvláštní vztah.

Pár tipů najdete i v rubrice Hudba na svatební obřad včetně ukázek ve formátu mp3.

Harfista na obřad

Mějte u oběda harfistu?! Mladí harfisté jsou často rádi za každou korunu. Zkuste proto zajít do nejbližší lidové školy umění. Harfista navodí skvělou, slavností a hlavně romantickou atmosféru.

Výslužka na svatbě

Koláčky a další sladkosti jako klasická výslužka? To už dnes není v módě! Zkuste semínka čtyřlístků. Ty rozdávejte při odchodu ze svatební párty domů. Doma si je zasadí do květináče.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Snubní prsteny

Snubní prsteny jsou a vždy byly znakem věrnosti, lásky, projevem náklonnosti ke svému protějšku a také symbolem doživotní vzpomínky. Pokud se snubní prsten vybírá, tak je potřeba vybírat nejen očima, ale také srdcem. Nezáleží na materiálu nebo na ceně, důležité je, aby se vašemu partnerovi nebo partnerce líbil. Pří výběru prstenu si představte samotnou ruku s prstenem a brzy zjistíte, jestli je vybraný prsten pro vás ten pravý.

Jelikož je svatba jedinečný okamžik, který se jen tak neopakuje, tak je potřeba vybrat opravdu krásný prsten, který dokáže již na první pohled očarovat svým dokonalým vzhledem. Ve snubním prstenu se odráží celá vaše budoucnost a spokojenost. Co si vybavíte při pohledu na prsten po deseti letech? Snubní prsten není artikl, na kterém by se mělo šetřit, natož, u kterého by měla rozhodovat jednoduchost.

Ke každému se hodí jiný prsten, někdo preferuje prsteny z bílého zlata, někdo ze žlutého zlata a někomu se zase líbí snubní prsteny s diamanty. Líbilo by se vám, kdyby vaše partnerka nosila takový prsten, který nikdo jiný nemá? V tom případě je pro vás vhodná zakázková výroba snubních prstenů, se kterou získáte zcela originální šperk podle vašich představ. Díky širokému výběru prstenů je možné uplatnit svoji fantazii a vybrat si takový, po kterém toužíte. Pokud nemáte jasnou představu o tom, jak by měl výsledný prsten vypadat, tak se inspirujte širokým spektrem snubních prstenů v mnoha provedeních. Jistě vás široký výběr luxusních prstenů očaruje a vy si vyberete takový, který je nejvhodnější jak pro vás, tak i pro váš drahý protějšek. Spolehněte se na kvalitního výrobce prstenů s dlouholetou praxí, který dovede vyrábět snubní prsteny jako nikdo jiný.


Snubní prsteny
dle Vašich představ vyrobíme na zakázku Petr Pluhař.