Prostory pro svatbu | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Vybíráme vhodné prostory pro Vaši svatbu

Svatba se kvapem blíží a Vy stále nemáte vybraný a zajištěný prostor pro její konání? Nepropadejte panice! V rámci poskytování mých služeb Vám zdarma poradím s výběrem vhodného prostoru pro konání Vaší svatby. Jako nejvhodnější Vám doporučuji zvláště následujících několik. Výběr je omezen pouze na plzeňské a pražské hotely a restauranty, neboť zde působím nejčastěji, a mohu tak posoudit, která místa jsou zde pro konání svatby nejvhodnější. Ovšem poradím i s výběrem prostor mimo tato velká města. Ale nyní již k slíbenému přehledu.

Golden Fish Apartments 

Místo: Plzeň

Potrpíte-li si na luxus, je plzeňský hotel Golden Fish Apartments jistě skvělou volbou. Předností tohoto hotelu je velká restaurace a opravdu perfektní catering. O kvalitě tohoto prostoru svědčí také prestižní ocenění Hotel roku 2012.

Parkhotel

Místo: Plzeň

Komplexně vybavený plzeňský Parkhotel je opět trefou do černého. Vyberete-li si právě tento prostor, můžete využít kompletní organizace Vaší svatby včetně zajištění obřadu přímo v hotelu. Není-li tedy plánování svatby Váš šálek kávy, můžete ho svěřit profesionálům.

Na tý louce zelený

Místo: Praha

Stylový restaurant v pražských Kunraticích je perfektním místem pro konání svatby. Jestliže máte raději menší, ale za to příjemné prostory, je restaurant Na tý louce zelený možná tím pravým místem pro konání Vaší svatby.

Kalikovský mlýn

Místo: Plzeň

Pokud toužíte po romantice, doporučuji zvolit za svatební prostor nádherný Kalikovský mlýn v klidné části města Plzně. Tato technická památka prošla v roce 2006 rekonstrukcí a hned rok poté byla vyhlášena Stavbou roku Plzeňského kraje.

Hotel Angelo

Místo: Plzeň

Moderní prostory plzeňského hotelu Angelo se hodí k modernímu pojetí svatby. Nechcete-li jít ve šlépějích svých předchůdců a pořádat tradiční svatbu, možná by vám mohl padnout do oka právě tento hotel.

Hotel Na Zámečku

Místo: Praha

Jestliže předchozí místo jsme doporučovali pro méně tradiční svatby, tak tento prostor je jako stvořený pro svatbu v tradičním stylu. Aby ne, když se jedná o nádherný zámecký hotel Na Zámečku v klidné okrajové části Prahy.

Minipivovar Groll

Místo: Plzeň

Máte rádi pivo? A co takhle svatba v pivovaru? Pokud se vám líbí taková myšlenka, pak rozhodně nepřehlédněte plzeňský minipivovar Groll.

Hotel Viktoria

Místo: Plzeň

Místo, ze kterého je cítit historie a dlouholetá zkušenost. Přesně to je hotel Viktoria sídlící v Plzni. I tento hotel by se pro Vás mohl stát vhodným místem pro Vaši svatbu

Jak vidno, míst pro Vaši svatbu mohu doporučit mnoho. Pakliže se Vám i přesto žádné nezalíbilo, nezoufejte a raději mě kontaktujte. Věřím, že společně najdeme vhodné prostory pro Váš velký den.