Moderátor | Petr Berka

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info
Skype:djnasvatbu.petrberka123

DJ na svatbu - Petr Berka

Propagujte i svojí stránku

Svatební weby

SpolupráceDJ svateb - Petr Berka

Petr Berka

Svatební hudba

Mendelssohnův svatební pochod je ohraný.....

Vyměňte klasiku za své originální písně ke kterým máte s nastávajícícm zvláštní vztah.

Pár tipů najdete i v rubrice Hudba na svatební obřad včetně ukázek ve formátu mp3.

Harfista na obřad

Mějte u oběda harfistu?! Mladí harfisté jsou často rádi za každou korunu. Zkuste proto zajít do nejbližší lidové školy umění. Harfista navodí skvělou, slavností a hlavně romantickou atmosféru.

Výslužka na svatbě

Koláčky a další sladkosti jako klasická výslužka? To už dnes není v módě! Zkuste semínka čtyřlístků. Ty rozdávejte při odchodu ze svatební párty domů. Doma si je zasadí do květináče.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Moderátor pro Vaše akce

Moderátor a DJ na svatby a Vaše akce všeho druhu

Chystáte firemní večírek, maturitní ples, anebo jinou společenskou akci a hledáte vhodného moderátora? Pak jste toho správného už možná našli. Mohl bych jím být právě já, Petr Berka, a hned vysvětlím proč.

Co by měl umět každý moderátor?

Aneb úkolem moderátora není jenom umět pěkně mluvit. Touto první větou vyvracím hned první omyl mnohých. Tedy, že moderátor by měl mít především příjemný hlas. Ano i to je důležité, ale bez toho ostatního by si nemohl říkat moderátor. A co to tedy jde?

Odhadnout, zaujmout, pobavit

Předně musí moderátor umět mluvit tak, aby ho vůbec někdo poslouchal. Musí tedy umět odhadnout svoje publikum a podle toho, kdo ho poslouchá, informace naservírovat. Moderátor, který nezaujme, si vlastně mluví pouze pro sebe. Takového moderátora Vy rozhodně na žádnou akci nepotřebujete! Ale tím, že přítomní začnou moderátora poslouchat, jeho práce nekončí. Musí si je také udržet, a proto by měl být i zábavný. Profesionální moderátor ovšem také ví, jakou zábavu a v jakém množství na té či oné akci na přítomné vybalit. Neví-li to, může se mu brzy stát, že jeho průpovídky již nebudou vtipné, ale spíše trapné. Ani takového moderátora Vy nepotřebujete!

Proč potřebujete právě mě?

Aneb pár pádných argumentů, po kterých už nebudete muset váhat.

Zkušenosti

V oblasti moderování se pohybuji už pěknou řádku let a mám zkušenosti nejen ze společenských akcí, ale také z televize a rádia. Během své kariéry jsem působil třeba v TV Public, Rádiu Impuls, Hitrádiu FM Plus, Hitrádiu Dragon či rádiu Kiss Proton. Vedle toho jsem moderoval spousty večírků, plesů, konferencí i módních přehlídek.

Vždy dobře připraven

Každou svoji práci beru vážně a vím, že poctivá příprava znamená půl úspěchu. K čemu moderátor, který je sice persona a slavná celebrita, když ani pořádně neví, kam ho to vlastně pozvali. To není můj případ!

Příjemný a zajímavý hlas

O první dva argumenty jsem se zasloužil sám, tento třetí mi byl dán. Pokud chcete důkaz, poslechněte si následující nahrávku.

Reference

A to, že mé moderování opravdu stojí za to, mi potvrdí také mé reference. Všech si velice cením, zde vypíchnu však jen některé. Moderoval jsem tak například pro ČSOB, Coca-Colu, Škodu Holding, Staropramen, Makro či pro NF Venduly Svobodové Kapka Naděje. Kompletní seznam mých referencí najdete na www.petrberka.cz/reference