KARAOKE NA SVATBU PRAHA | Petr Berka

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info
Skype:djnasvatbu.petrberka123

DJ na svatbu - Petr Berka

Propagujte i svojí stránku

Svatební weby

SpolupráceDJ svateb - Petr Berka

Petr Berka

Svatební hudba

Mendelssohnův svatební pochod je ohraný.....

Vyměňte klasiku za své originální písně ke kterým máte s nastávajícícm zvláštní vztah.

Pár tipů najdete i v rubrice Hudba na svatební obřad včetně ukázek ve formátu mp3.

Harfista na obřad

Mějte u oběda harfistu?! Mladí harfisté jsou často rádi za každou korunu. Zkuste proto zajít do nejbližší lidové školy umění. Harfista navodí skvělou, slavností a hlavně romantickou atmosféru.

Výslužka na svatbě

Koláčky a další sladkosti jako klasická výslužka? To už dnes není v módě! Zkuste semínka čtyřlístků. Ty rozdávejte při odchodu ze svatební párty domů. Doma si je zasadí do květináče.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Karaoke show na svatbu v Praze

Karaoke na svatbu.

Praha, Plzeň a celá Česká republika. Fenomén zvaný Karaoke show můžete mít na svatbě jako zábavu pro svatební hosty. Pořádáte svatební párty? V tom případě doporučuji karaoke show. Jedná se o systém, který obohatí Vaší svatební párty a ještě se hosté pořádně zasmějí. Celý systém je podobný z televizních soutěží do-re-mi apod. Na projektoru běží text, který v okamžiku zpěvu mění barvu. To proto, abyste věděli, kdy začít zpívat. Není tedy důležité znát text oblíbené písničky, protože se Vám zobrazuje na projekci a postupně se zabarvuje v okamžiku zpěvu. Karaoke show má určitě své kouzlo, které zpěstří Vaší svatební párty.

Praha, Plzeň, České Budějovice, Karlovy Vary nebo Brno. To jsou nejčastější města, kde se můžete sami v karaoke klubech přesvědčit o zábavě jménem karaoke show. V Plzni najdete např. skvělý bar, kde si vše můžete vyzkoušet, dozvědět se více informací o systému, který Vám tady na těchto stránkách nabízím ve speciálním balíčku k produkci na svatbě. V případě Vašeho zájmu Vám pošlu přesnou adresu karaoke baru.

Zkušený DJ Vás provede večerem, moderuje karaoke show a sám vyzve přítomné hosty, aby si vybrali z nabídky svou oblíbenou písničku, kterou zazpívají ostatním. DJ na svatbu Petr Berka nabízí profesionální služby i s moderováním karaoke show. Je to skvělá zábava při které se určitě zasmějete. Vtip je v tom, když dotyčný zpěvák nevychytá pěveckoul linku a už zpěv nemůže dohnat a zpívá lidově řečeno mimo....

Karaoke Show je tu pro Vás ve speciálním balíčku. Ceny najdete ZDE.

Svatební DJ Petr Berka doporučuje karaoke show v Plzni. Jak už bylo popsáno  výše, vyzkoušet si můžete nanečisto jak to celé funguje. Je dobré se věnovat zpěvu max. 15 min. Poté zase série klasické taneční série a za 30 min opět zpěv na karaoke.

Pokud si karaoke show vyzkoušíte nebo víte a znáte jak to celé funguje, můžu Vám karaoke show nabídnout na Vaší svatbu ve speciálním balíčku s aparaturou, produkcí na Vaší svatbě.

Karaoke Show a DJ na svatbu -  Praha a celá Česká republika.