Hudba na svatební obřad | Petr Berka - tak trochu jiný Dj...

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info
Skype:djnasvatbu.petrberka123

DJ na svatbu - Petr Berka

Propagujte i svojí stránku

Svatební weby

SpolupráceDJ svateb - Petr Berka

Petr Berka

Svatební hudba

Mendelssohnův svatební pochod je ohraný.....

Vyměňte klasiku za své originální písně ke kterým máte s nastávajícícm zvláštní vztah.

Pár tipů najdete i v rubrice Hudba na svatební obřad včetně ukázek ve formátu mp3.

Harfista na obřad

Mějte u oběda harfistu?! Mladí harfisté jsou často rádi za každou korunu. Zkuste proto zajít do nejbližší lidové školy umění. Harfista navodí skvělou, slavností a hlavně romantickou atmosféru.

Výslužka na svatbě

Koláčky a další sladkosti jako klasická výslužka? To už dnes není v módě! Zkuste semínka čtyřlístků. Ty rozdávejte při odchodu ze svatební párty domů. Doma si je zasadí do květináče.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Na svatebním obřadu záleží....

Svatební obřad na radnici a klasický Mendelssonův song? Bejvávalo...
Dnes je trendem obřad dle vašeho gusta v parku, v zámecké zahradě nebo v jiném krásném prostředí přírody.

Před krásně nazdobenou brankou se budete spoléhat také na zajištění příjemné hudby a mluveného slova oddávajícího. V takovém případě nabízím službu "Nazvučení svatebního obřadu"

Spočívá v kvalitním nazvučení celého obřadu a pouštěním vybrané hudby, která navodí správnou svatební atmosféru. Hudbu na svatební obřad rád v případě zájmu doporučím. Obvykle to jsou skladby, která znáte, máte je z nějakého důvodu rádi nebo se vám prostě a jednoduše líbí.

Pojďme si na malou chvíli představit harmonogram obřadu....

Začne hrát song při kterém hosté přijdou a usednou na místa před obřadem. Následuje skladba pro příchod ženicha s maminkou. A to hlavní - song na příchod nevěsty. Obvykle se jedná o instrumentální verze známých písniček. Malou ukázku v mp3 najdete na této stránce úplně dole.

Hudba při svatební obřadu může, ale také nemusí být. Záleží na Vás! Oddávající bude vybaven bezdrátovým náhlavním mikrofonem. Hudba při obřadu jen potichu hraje a vytváří sváteční dojem z obřadu.

Při předání prstýnků, jakmile zazní Vaše "ANO" již může opět hrát hudba.
Nyní už to mohou být skladby zpívané nebo pomalé, které máte rádi, máte k nim nějaký vztah nebo se vám líbí a chcete, aby při gratulacích zazněly.

Na gratulace počítejte raději s 5 songy při celkovém počtu 50-70 lidí na vašem obřadu.

Cena této služby je 3.000,-kč a obsahuje kompletní zajištění nazvučení včetně mluveného slova oddávajícího. V ceně je i konzultace před obřadem, kdy společně vybereme vhodné skladby k obřadu. Reproduktory RCF a náhlavní mikrofon AKG Perception 45 pro oddávajícího. Cena platí pouze pro páry, kteří využijí mé služby i na večerní svatební párty.

Samostatně "jen" obřad je cena 5.990,-kč včetně všeho tj. i dopravy.
V ceně je konzultace, možno i schůzka nebo Skype/FaceTime a kompletní zajištění ozvučení reproduktory RCF s náhlavním mikrofonem AKG Perception 45 pro oddávajícího.


Ukázky hudby na svatební obřad  v mp3

Náhodné fotografie z obřadu


PředchozíNásledující

 
Nastavení fotogalerie


Obrázek 11 z 11