Hudba na svatbu | Petr Berka

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info
Skype:djnasvatbu.petrberka123

DJ na svatbu - Petr Berka

Propagujte i svojí stránku

Svatební weby

SpolupráceDJ svateb - Petr Berka

Petr Berka

Svatební hudba

Mendelssohnův svatební pochod je ohraný.....

Vyměňte klasiku za své originální písně ke kterým máte s nastávajícícm zvláštní vztah.

Pár tipů najdete i v rubrice Hudba na svatební obřad včetně ukázek ve formátu mp3.

Harfista na obřad

Mějte u oběda harfistu?! Mladí harfisté jsou často rádi za každou korunu. Zkuste proto zajít do nejbližší lidové školy umění. Harfista navodí skvělou, slavností a hlavně romantickou atmosféru.

Výslužka na svatbě

Koláčky a další sladkosti jako klasická výslužka? To už dnes není v módě! Zkuste semínka čtyřlístků. Ty rozdávejte při odchodu ze svatební párty domů. Doma si je zasadí do květináče.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Hudba na svatbu

Úkol DJ hrajícího na svatbě není snadný. Jinak je totiž třeba hrát během obřadu a jinak zase během svatební párty. Zde je rozdíl celkem jasný. Ovšem vytušit drobné náladové nuance přítomných během svatební párty, to už je opravdový kumšt. Zvládne-li to, nebude už nic bránit opravdu skvělé svatbě. Také nezapomínejte, že se muzika, kterou hraje svatební DJ, nemůže srovnávat s tou diskotékovou. Na svatbě se zkrátka hraje úplně jinak než na klasické diskotéce. To dá rozum.

Takhle nějak se v obrysech dívám na svatební muziku. Pojďme se ale společně podívat, jak by taková hudba na svatbu měla vypadat. Možná se mi Vás takto podaří přesvědčit, že právě já jsem ten nejlepší pro pozici DJ na Vaší svatbě.

Vhodná hudba na svatbu a pro obřad

Své účinkování na Vaší svatbě mohu začít již během obřadu. Pro tuto část Vašeho svatebního dne se bude samozřejmě hodit trochu jiná hudba než ta, která bude znít k tanci na konci celého dne. Hudbu pro obřad bych shrnul několika slovy. Klidná, uvolňující a hlavně romantická. Zkrátka skladby, které dojmou přítomné napříč generacemi. Že nebude o slzy štěstí nouze, to Vám garantuji.

Pro svatební hostinu

Posuneme-li se dále, čeká nás ve svatebním programu nejčastěji hostina. Hudba pro svatební hostinu může přidat trochu na tempu, ale se budeme pohybovat spíše mezi klidnými skladbami. Zkrátka hudba, která nikam nespěchá.

A na závěr perfektní hudba vhodná k tanci na svatební párty

Správná svatební párty samozřejmě nemůže začít jinak, než novomanželským tancem, který bude následován tancem s rodiči. Zvláště pro tyto chvíle je důležité vybrat tu správnou muziku. Kdo byl dojat již při obřadu, bude pravděpodobně dojat znovu. A pak už je na řadě muzika k tanci i pro všechny ostatní. A právě pro tyto okamžiky se stává nejdůležitější postavou svatby Váš svatební DJ. Jeho úkolem je hrát tak, aby se bavili všichni. Musí odhadnout náladu přítomných, která mu prozradí kdy vystřídat blok svižnějších písní blokem pomalejších, kdy nalákat přítomné na parket známým hitem a kdy zas uzrál čas pro některou ze svatebních tradic. Nebude to mít jednoduché, a proto by to měl být zkušený profík, který na svatbě není poprvé. Že bych to mohl být třeba já, snad netřeba připomínat.