Hudba na svatbu | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  
 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Hudba na svatbu

Úkol DJ hrajícího na svatbě není snadný. Jinak je totiž třeba hrát během obřadu a jinak zase během svatební párty. Zde je rozdíl celkem jasný. Ovšem vytušit drobné náladové nuance přítomných během svatební párty, to už je opravdový kumšt. Zvládne-li to, nebude už nic bránit opravdu skvělé svatbě. Také nezapomínejte, že se muzika, kterou hraje svatební DJ, nemůže srovnávat s tou diskotékovou. Na svatbě se zkrátka hraje úplně jinak než na klasické diskotéce. To dá rozum.

Takhle nějak se v obrysech dívám na svatební muziku. Pojďme se ale společně podívat, jak by taková hudba na svatbu měla vypadat. Možná se mi Vás takto podaří přesvědčit, že právě já jsem ten nejlepší pro pozici DJ na Vaší svatbě.

Vhodná hudba na svatbu a pro obřad

Své účinkování na Vaší svatbě mohu začít již během obřadu. Pro tuto část Vašeho svatebního dne se bude samozřejmě hodit trochu jiná hudba než ta, která bude znít k tanci na konci celého dne. Hudbu pro obřad bych shrnul několika slovy. Klidná, uvolňující a hlavně romantická. Zkrátka skladby, které dojmou přítomné napříč generacemi. Že nebude o slzy štěstí nouze, to Vám garantuji.

Pro svatební hostinu

Posuneme-li se dále, čeká nás ve svatebním programu nejčastěji hostina. Hudba pro svatební hostinu může přidat trochu na tempu, ale se budeme pohybovat spíše mezi klidnými skladbami. Zkrátka hudba, která nikam nespěchá.

A na závěr perfektní hudba vhodná k tanci na svatební párty

Správná svatební párty samozřejmě nemůže začít jinak, než novomanželským tancem, který bude následován tancem s rodiči. Zvláště pro tyto chvíle je důležité vybrat tu správnou muziku. Kdo byl dojat již při obřadu, bude pravděpodobně dojat znovu. A pak už je na řadě muzika k tanci i pro všechny ostatní. A právě pro tyto okamžiky se stává nejdůležitější postavou svatby Váš svatební DJ. Jeho úkolem je hrát tak, aby se bavili všichni. Musí odhadnout náladu přítomných, která mu prozradí kdy vystřídat blok svižnějších písní blokem pomalejších, kdy nalákat přítomné na parket známým hitem a kdy zas uzrál čas pro některou ze svatebních tradic. Nebude to mít jednoduché, a proto by to měl být zkušený profík, který na svatbě není poprvé. Že bych to mohl být třeba já, snad netřeba připomínat.