DJ NA SVATBU PRAHA | Profesionální svatební DJ

DJ NA SVATBU


Další reference...

Dj a moderátor Petr Berka na Firmy.cz
Logo-102
Svetsvateb-cz

Svatbafffffff  

 

Spolupráce

Logo-bandi-new

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info

Facebook-logo_2

Instagram_3 

Další mé webyTrochu jiný Dj...

Fotokoutek

Na Vaše přání nově poskytuji možnost zapůjčení fotoaparátu Instax Wide 300 s papírky, fotoknihou, kufříkem plným rekvizit a profi fotostěnou! Podrobnosti ZDE

Prskavky

Další žhavou novinkou je možnost koupit prskavky na prskavkový taneček s délkou hoření až 3 min.! 
Nechte lásku zazářit❤️

Projektor

Chcete na vaší svatbě ukázat svatebčanům nějaké video? Prezentaci fotek? Za menší poplatek nabízím zapůjčení výkonného projektoru, plátna a notebooku. Možnost napojení do zvukové aparatury.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Dj na svatbu - Praha a celá ČR

Čeká Vás velký svatební den a nevíte jakého vhodného Dj na svatbu vybrat? Vaše párty je v Praze? Říkáte si, proč platit někomu za dopravu, když máte svatbu v Praze a chcete zkušeného DJ na svatbu z Plzně? V tom případě by si neměl účtovat dopravu po celé ČR! Pokud Vám někdo tvrdí, že chce zaplatit dopravu, raději dejte od něj ruce pryč. Je to z toho důvodu, že se mu prostě tak daleko nechce cestovat. Svatební diskžokej profík by měl dorazit do Plzně do Prahy, zkrátka do jakéhokoliv města v České republice ZADARMO!

Za svou produkci dostane náležitě zaplaceno!


DJ NA SVATBU Praha nebo Plzeň je asi v tomhle případě jedno, jak popisuji výše na této stránce. Vybírat byste měli podle zkušeností, kvality služeb a jeho referencí. Popřípadě se zeptejte známých, zda-li Vám neporadí. Zeptejte se na jméno, jak se produkce líbila a jestli mohou doporučit ovědčeného profesionála na Vaší svatbu. Jedině tak předejdete nepříjemnostem s hudbou na svatbě. Nezapomeňte, že Váš večer je pouze jednou za celý život!Co Vám nabídne svatební dj Petr Berka?

  • Kvalitní služby a dlouholetou zkušenost v oboru
  • Kvalitní ozvučení aparaturou zn. RCF a mikrofony AKG
  • DJ na svatbu a moderování svatby v ceně! PRAHA, Plzeň, Brno atd.
  • Ochota, přátelské a milé jednání
  • Moderování během svatebního večera a provázení soutěžemi a tradicemi
  • Nabídne i vhodný výběr hudby a poradí, co je vhodné a co vhodné není
  • DJ NA SVATBU by měl nabídnout i schůzku před svatbou. Ideální místo je Praha, Plzeň. Přece jen osobní kontakt a vyladění večera je pro Vás důležité.
  • Nabídne vždy něco víc ze svých zkušeností!
  • V nabídce najdete o oblíbenou zábavu pro hosty jménem KARAOKE SHOW

DJ na svatbu - Praha, Plzeň, Brno, Karlovy Vary a celá ČR! Petr Berka - Moderátor a Dj na Vaší svatbu!