Soutěže a hry na svatbu | Petr Berka

DJ NA SVATBU


Další reference...

Logo-102

Kontakt

Tel.: 777 133 643
E-mail: info@djnasvatbu.info
Skype:djnasvatbu.petrberka123

DJ na svatbu - Petr Berka

Propagujte i svojí stránku

Svatební weby

SpolupráceDJ svateb - Petr Berka

Petr Berka

Svatební hudba

Mendelssohnův svatební pochod je ohraný.....

Vyměňte klasiku za své originální písně ke kterým máte s nastávajícícm zvláštní vztah.

Pár tipů najdete i v rubrice Novomaželský tanec včetně ukázek ve formátu mp3.

Harfista na obřad

Mějte u oběda harfistu?! Mladí harfisté jsou často rádi za každou korunu. Zkuste proto zajít do nejbližší lidové školy umění. Harfista navodí skvělou, slavností a hlavně romantickou atmosféru.

Výslužka na svatbě

Koláčky a další sladkosti jako klasická výslužka? To už dnes není v módě! Zkuste semínka čtyřlístků. Ty rozdávejte při odchodu ze svatební párty domů. Doma si je zasadí do květináče.

Slzy štěstí

Než si řeknete ANO, zkuste před obřadem rozdat maminkám a babičkám obálky, které budou nadepsané NA SLZY ŠTĚSTÍ. Do obálky vložte papírovej ubrousek, bude se hodit smile

Limuzína na svatby

Na Vaše přání zajistím pronájem luxusních limuzín Lincoln a Chrysler pro 8 osob.

Lampiony přání

Zkuste na Vaší svatbě překvapení pro všechny hosty. Vypouštění lampionů štěstí bude určitě velkým zážitkem svatebčanů. Jsou k dostání i ZDE.

Svatební kniha

Mějte na Váš velký den skvělou památku v podobě svatební knihy přání!? Hosté do knihy zapisují originální přání nebo malují a Vám tak zbude hezká a milá vzpomínka od všech zúčastněných. Do knihy lze vkládat nebo lepit i fotografie.Výběr her a soutěží na Vaší svatbu

V rámci služeb DJ na svatbu svatbě mohu po předchozí domluvě a zdarma uspořádat nějakou tu hru či soutěž pro přítomné svatebčany. Tady je malá ochutnávka toho nejznámějšího a nejžádanějšího. Další i méně známé, přesto skvělé svatební hry, odhalím až v rámci svatebního plánování. Soutěže můžeme uspořádat i pro ty nejmenší na Vaší svatební hostině. Je jich opravdu dost a jistě si vyberete.

Hry a soutěže na svatbu

Tanec s pomerančem

Klasikou je například tanec s pomerančem na čele v párech. Práce diskžokeje spočívá vedle moderování také ve zrychlování muziky. Pár, který vydrží nejdéle tancovat s pomerančem na čele, vyhrává!

Klobouk

Svatebčané tančí, a pokud DJ muziku vypne, musí se okamžitě zbavit klobouku tím, že klobouk dají na hlavu jinému tanečníkovi.

Netradiční novomanželské sliby jako hra či jako zpestření na svatbě

Tohle může být taky super zábava. Manželé sedí u stolu a vybírají z klobouku náhodné novomanželské sliby. Ženich si tak třeba vybere slib, kterým slibuje, že bude celý život mýt nádobí. Když si pak nevěsta vytáhne slib, ve kterém slibuje, že se bude celý život v domácnosti starat o opravy a drobné stavební práce, jistě se budou všichni kolem od srdce smát.

Poznávací soutěže na svatbu

Další oblíbenou zábavou jsou poznávací soutěže. Ženichovi jsou zavázány oči černým šátkem. Vybrané ženy včetně nevěsty si stoupnou do řady, vyhrnou si šaty a ženich osahává spodní část nohy. Postaví-li se do řady navíc jeden muž, vznikají opravdu komické situace. Podobné to může být i naopak s ušním lalokem. Oči si tentokrát šátkem zaváže nevěsta. Jak je pak pro nevěstu matoucí, když nahmatá na uchu ženicha náušnici. To vše je samozřejmě doprovázeno vtipným komentářem diskžokeje.

Hod kyticí

Ten samozřejmě na svatbě nesmí chybět. Rád Vám ho budu moderovat, stejně jako další zvyky a tradice, jako například výběr peněz do střevíčku nebo vydražení podvazku atd.

Tanec se smetákem

Soutěžící tančí v kruhu. Doprostřed si stoupne DJ a do ruky si vezme dlouhý smeták. V okamžiku, kdy ho pustí, vykřikne něčí jméno. Dotyčný musí rychle zachytit smeták dřív, než spadne na zem. Komu se to nepodaří, dá fant nebo vypadne.

Popelčin střevíček

Ženy si uprostřed sálu vyzují jeden střevíc. DJ je zamíchá a každý tanečník si jeden vybere a hledá jeho majitelku. Zajímavé je to ve chvíli, kdy se sejde několik stejných nebo podobných střevíčků. Nově vzniklé páry pak spolu tančí.

Tanec s kloboukem

Libovolný počet párů tančí. DJ na svatbě jednomu z mužů položí na hlavu klobouk. Během tance se tanečník snaží zbavit klobouku tím, že ho nasazuje na hlavu jinému tanečníkovi. Klobouk se u nikoho nesmí zdržet příliš dlouho. Na znamení diskžokeje hudba přestává hrát. Pár, u kterého je v tu chvíli klobouk, vypadává ze hry.12 lístečků s 12 sliby

Přítomní stojí v kruhu a manželé uprostřed. Pytlíček s lístečky si přítomní v kruhu předávají, a jakmile DJ vypne muziku, ten, u kterého pytlíček zůstane, vyndá lísteček a přečte ho svatebčanům. Každý slib je rovněž přiřazen ke konkrétnímu měsíci. Novomanželé si zapisují, kdo jim co slíbil. Výsledek může vypadat třeba takto: Leden – vezmu vás na hory, únor – uspořádám zimní grilovačku, březen – vezmu vás na večeři…

Záludné otázky na svatbu

Dále to mohou být třeba záludné otázky pro novomanžele. Komické situace vznikají, když se odpovědi nově sezdaného páru rozcházejí. Jak mohou vypadat otázky, najdete v následující tabulce.

Otázky pro novomanžele -  pro nevěstu / ženicha
Výška manžela? Výška ženy?
Počet zubů svého muže? Rozměry?
Šířka ramen? Délka vlasů ženy?
Délka nohy/velikost bot? Barva očí tchýně?
Oblíbený film nebo seriál? Oblíbený film nebo seriál?
Kdy jste se seznámili? Kolik bylo hodin při seznámení?
Manželova oblíbená hračka? Kdy má Vaše žena narozeniny?
Jak uvaříte krupičkovou kaši? Nejlepší kamarádky manželky?
Manžel nosí trenky nebo slipy? Nejoblíbenější jídlo Vaší ženy?

Otázky


Otázky, kdy novomanželé odpovídají zvedáním bot. Boty si vyzují jak ženich tak nevěsta a dostávají stejné otázky, které se dají upravit dle života novomanželů např.:

Kdo do myje nádobí?
Kdo je větší bordelář?
Kdo drží rodinné finance?
Kdo chodí s odpadkovým košem?
Kdo řídí auto?
Kdo je po ránu déle v koupelně?
Nebo kdo je v sexu kreativnější :-) ? Atd.

Svatební otázky pro novomanžele


Novomanželská tombola

Novomanželé uspořádají tombolu ve které mohou hosté vyhrát hezké ceny a hlavně se dobře pobavit... Fígl spočívá v uvedených cenách. Např. na seznamu výher uvedete "večeře s Karlem Gottem" Výhra pak představuje fotografii mistra a polévku v pytlíku. Dále pak cena "notebook" bude jako obyčejný zápisník. Cena "Něco na zub" pak představuje zubní pastu atd. Cena "Bublinková koupel" představuje lahev JARu atd.
Tombola je poměrně levnou záležitostí při které se pobaví všichni svatebčané. Navíc! Výtěžek z tomboly vám zaplatí veškeré potřebné výdaje v podobě cen a vždy se vejdete do pár stovek....
Inspiraci v podobě celekem 50. cen hledejte v tomto dokumentu ve formátu pdf.Tombola


Židličková

Ano je to ta židličková, kterou všichni dobře známe, ALE! Soutěžícím se dávají před sednutím speciální úkoly, např. políbit partnerku, vypít panáka, udělat dřepy atd. Zaručená zábava pro všechny svatební hosty!

Svatební hra kočár

Kočár je klasikou, ale není určená pro abstinenty! Spočívá v tom, že na tanečním parketu vytvoříte ze židlí tvar kočáru. První dvě židle jsou koně, za koňmi je kočí, dále pak sedí čtyři kola, král a královna.Zde sedí většinou nevěsta se ženichem. Moderátor čte pohádku o králi a královně. Dle jednotlivých slov uvedených v pohádce, musí všichni rychle vystát nebo se otočit okolo své židle. Pokud tak neučiní, barman nalévá panáky. Vězte, že slova jsou natolik v pohádce ukrytá a záludná, že panáků bude opravdu hodně a zábava bude v těch nejlepších otáčkách...

Kompletní text pohádky si můžete přečíst Pohadka-kocar

Připomenu, že kompletní seznam her a soutěží jak už bylo popsáno na těchto stránkách výše, je k dispozici pro mé klienty, kteří si objednají služby dj na svatbu.


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.